معرفی نرم افزارهای کاربردی کارسو

کسب و کارها این روزها به شدت دچار تغییر و تحول شده‌اند. معمولا شرکت‌ها و سازمان‌هایی که همگام با این تغییر و تحولات، سیستم کاری‌شان را به‌روز نگه‌ می‌دارند، شانس بالاتری برای پیشرفت، موفقیت و ماندگاری دارند. اما کسب و کارهایی که مقاوم به این تغییرات هستند، خیلی زود از صحنه کسب و کار محو می‌شوند.

استفاده از نرم افزارهای کاربردی کارسو یکی از بهترین راه‌کارها و گزینه‌هایی است که در اختیار دارید؛ سیستم‌های یکپارچه کارسو یا مجموعه نرم افزارهای کاربردی کارسو که به‌راحتی به یکدیگر متصل می‌شوند و اجازه می‌دهند تا به‌روزتر و قوی‌تر عمل کنید.

نرم افزار کارپوشه چیست؟

یکی از بهترین و کاربردی‌ترین نرم افزارهایی که با تجزیه و تحلیل دقیق نیازهای کاربران و سازمان‌ها تهیه شده است، سیستم اطلاعات پرسنلی کارپوشه است. در این سامانه به‌راحتی می توانید اطلاعات پرسنلی کارمندان‌تان را به همراه مدارک ذخیره کنید و در هر زمان و مکان که به آن‌ها احتیاج داشتید، در دسترستان باشد. کارپوشه یکی از نرم افزارهای کاربردی کارسو است که مدیریت مدارک پرسنلی به صورت آنلاین را امکان‌پذیر می‌کند.

نرم افزار کارساعت چیست؟

حضور و غیاب پرسنل یکی از کارهای روتین و مهم در تمامی سازمان‌ها و شرکت‌ها است. این سامانه حضور و غیاب آنلاین به شما اجازه می‌دهد تا سیستم ثبت ساعت کار هر فرد را دقیق و با جزییات ثبت کنید. این سیستم به شما اجازه می‌دهد تا نوع شیفت، میزان اضافه کاری و ماموریت پرسنل را ثبت کنید.

نرم افزار کارپول چیست؟

یکی از بهترین نرم افزارهای کاربردی کارسو که به شما کمک می‌کند تا اطلاعات حقوقی کارمندان را مدیریت کنید و برای پرداخت حقوق ماهیانه و مزایای آن‌ها حرفه‌ای عمل کنید، نرم افزار حقوق و دستمزد کارسو است. این سامانه به‌راحتی با نسل جدید دستگاه های حضور غیاب ارتباط برقرار کرده و کارها را تا حد بسیار زیادی آسان می‌کند.

نرم افزار کارمپ چیست؟

کسب و کارهای امروزی، از شکل و فرم قدیمی و متمرکز در یک محیط خارج شده‌اند و بسیاری از کارمندان به صورت دورکار و پروژه‌ای فعالیت می‌کنند. نظارت بر این افراد و محل دقیق حضورشان در موقعیت جغرافیایی بسیار ضروری است.

کارمپ دقیقا این امکان را فراهم می‌کند تا مدیران به‌راحتی و بدون پیچیدگی خاصی، حضور و غیاب با لوکیشن و رهگیری آنلاین کارمندان را انجام داده و برای فعالیت های آن‌ها ارزیابی دقیقی انجام دهند.

نرم افزار کارسال چیست؟

برنامه‌ریزی برای رویدادهای مختلف در شرکت و سازمان‌ها بسیار ضروری است. در واقع، نوع هماهنگی تیم‌های فعال در شرکت، تاثیر بسیار زیادی بر موفقیت نهایی مجموعه دارد. در این میان نوع هماهنگی بین تمامی افراد با برنامه‌های شخصی مجزا، بسیار مشکل است.

خوشبختانه، تقویم سازمانی آنلاین کارسال یک تقویم سازمانی است که مدیریت این هماهنگی ها را به خوبی ایجاد کرده است. مدیریت رویدادهای داخلی و خارجی با کارسال بسیار مطلوب است و شما به‌راحتی می‌توانید تیم حرفه‌ای خودتان را مدیریت کنید و اجازه مدیریت زمان و رویدادها را به تمام اعضا تیم اعطا کنید.

نرم افزار کارفود چیست؟

یکی از بهترین نرم افزارهای کاربردی کارسو، سیستم اتوماسیون تغذیه است. این نرم افزار با تجزیه و تحلیل نیاز پرسنل هر سازمان، مجموعه‌ای از امکانات را در خود جای داده است تا بتواند نیازهای اساسی هر فرد در یک مجموعه را پاسخ دهد.

استفاده از نرم افزار کارفود می‌تواند تا حد بسیار زیادی به کاهش هزینه‌های سازمان کمک کند و رضایت پرسنل از سطح سرویس دهی را افزایش دهد. بدیهی است که ارائه چنین امکاناتی رضایت شغلی پرسنل را افزایش داده و سطح وفاداری آن‌ها را بیش از پیش ارتقا می‌دهد. همین موضوع موجب می‌شود تا پرسنلی که مانند سرمایه‌های هر مجموعه هستند، در همان مجموعه ماندگار باشند.

نرم افزار کارتابل چیست؟

اگر تجربه مراجعه به ادارات و سازمان‌ها را داشته باشید، حتما می‌دانید که کارتابل تا چه اندازه اهمیت دارد. چرخه تمامی فعالیت‌های سازمان به کارتابل و نامه‌های آن وابسته است. پیچیدگی سیستم اتوماسیون اداری موجب کند شدن سرویس دهی هر مجموعه می‌شود. نرم افزارهای کاربردی کارسو فکر این‌جا را کرده‌اند. تدارک سامانه گفتگوی سازمانی یا کارتابل به شما اجازه می‌دهد تا چرخه گردش نامه‌ها، یادداشت‌ها و چرخه بین بخش‌های مختلف را مشاهده کنید و نظارت دقیقی بر آن داشته باشید.

نرم افزار کارتیک چیست؟

یکی از نیازهای اولیه هر مجموعه و سازمانی، استفاده از دستگاه حضور و غیاب است. کارتیک با درک این نیاز، اقدام به طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای کاربردی کارسو کرده است. شما به‌راحتی می‌توانید با استفاده از این نرم افزار، رفت و آمد پرسنل را کنترل کنید و خروجی ان را در نرم افزارهای دیگر کارسو استفاده کنید.