تعرفه محصولات کارسو

کارساعت

حضور غیاب آنلاین

کنترل تردد و حضور و غیاب پرسنل، اولین اقدام برای مدیریت منابع انسانی است، ولیکن این امر در سازمان های بزرگ با داشتن ساعات و شیفت کاری متغیر نیازمند یک ابزار قدرمند می باشد. با کارساعت، قادر خواهید بود تا کارکرد کل پرسنل را به صورت آنلاین و لحظه ای مشاهده کنید.

۳۰ روز

رایگان

۳ ماهه

۱۸۰,۰۰۰

تومان
۶ ماهه

۳۱۵,۰۰۰

تومان
۱۲ ماهه

۵۱۶,۰۰۰

تومان
۲۴ ماهه

۹۱۲,۰۰۰

تومان

کارپول

نرم افزار حقوق و دستمزد

در بسیاری از شرکت ها بدلیل پیچیده بودن و شخصی سازی قوانین کار از نرم افزار اکسل استفاده میشود. با کارسو قادر هستید به خوبی قوانین شخصی سازی شده برای هر فرد یا گروهی را آماده نمایید و با چند کلیک ساده کل حقوق و دستمزد کارمندان سازمان را آماده نمایید.

۳۰ روز

رایگان

۳ ماهه

۱۶۰,۰۰۰

تومان
۶ ماهه

۳۲۰,۰۰۰

تومان
۱۲ ماهه

۴۸۰,۰۰۰

تومان
۲۴ ماهه

۹۰۰,۰۰۰

تومان

کارتیک

دستگاه حضور و غیاب

دستگاه ثبت کنترل تردد کارتیک، مکمل محصول کارساعت و کارپول است. این دستگاه تولید شده به دست توانمند متخصصان مجموعه کارسو با هدف حذف سرورهای درون سازمانی و کاهش هزینه های شرکت های تجاری و موسسات و با ارائه گارانتی و پشتیبانی ۶ ماهه ارائه می گردد.

کارمپ

رهگیری آنلاین کارمندان روی نقشه

یکی از دغدغه های صاحبان کسب و کار، کنترل حضور کارمندان بر سر کار میباشد. سامانه آنلاین مکان یاب کارمپ این امکان را به کارفرمایان میدهد تا پس از اعلام حضور کارمندانشان ، آنها را ترک نماید و همواره مکان حضورشان را روی نقشه نمایش دهد.

۳۰ روز

رایگان

۳ ماهه

۱۰,۰۰۰

تومان
۶ ماهه

۱۸۰,۰۰۰

تومان
۱۲ ماهه

۲۴۰,۰۰۰

تومان
۲۴ ماهه

۴۶۶,۰۰۰

تومان

کارسال

تقویم سازمانی آنلاین

همواره اطلاع رسانی وقایع مهم و روزهای سرنوشت ساز در یک سازمان جزو موارد نیازمند با هماهنگی بالا می باشد. کارسو با توجه به ارائه راهکارهای مدیریت پرسنلی به صورت آنلاین اقدام به تولید تقویم اختصاصی و درون سازمانی، سازگار با تاریخ های شمسی، میلادی و هجری کرده است.

۳۰ روز

رایگان

۳ ماهه

۱۵,۰۰۰

تومان
۶ ماهه

۳۵,۰۰۰

تومان
۱۲ ماهه

۷۰,۰۰۰

تومان
۲۴ ماهه

۱۳۰,۰۰۰

تومان

کارپوشه

سامانه پرسنلی

در شرکت هایی که تعداد زیادی کارمند دارند، وجود سامانه ای جهت ثبت اطلاعات پرسنلی و نمایش چارت سازمانی و بایگانی مدارک کارمندان ضروری است. کارپوشه برای شما این امکان را فراهم مینماید تا به راحتی کارمندان خود را تعریف، گروه بندی نمایید . همچنین نقش ها و دسترسی های استفاده از سامانه را به کارمندان تخصیص دهید.

کارفود

اتوماسیون جامع تغذیه پرسنل

موضوع تغذیه در شرکت ها یکی از پر چالش ترین موضوعاتی است که بشدت بخش مالی را درگیر میکند. کارفود این امکان را برای شرکت ها فراهم میکنید تا با معرفی تقویم غذایی برای هر وعده ، شرایط را برای کارمندان جهت درخواست غذای خود در روزهای مختلف محیا نماید.

۳۰ روز

رایگان

۳ ماهه

۴۲,۰۰۰

تومان
۶ ماهه

۸۴,۰۰۰

تومان
۱۲ ماهه

۱۸۰,۰۰۰

تومان
۲۴ ماهه

۳۹۰,۰۰۰

تومان

کارتابل

سامانه جامع گفتگوی درون سازمانی (بزودی)

شما به عنوان یک مدیر، علاقه‌مندید که بتوانید سرعت انجام کارهای جاری و روزمره‌ را در سازمانتان بالا ببرید. اما واقعیت این است که معمولا زمان زیادی صرف انجام مکاتبات و رسیدگی به درخواست‌ها می‌شود. از طرفی استفاده از نرم افزارهای پیام رسان داخلی یا خارجی خود چالشی را در روال رسمی شرکت ها بجود می آورد .

برای مشاهده دمو وارد شوید

با توجه به وجود انواع سیتم های حقوق و دستمزد، کارسو این امکان را برای مشتریان خود فراهم نموده است تا بتوانند قبل از خرید محصول امکانات و کیفیت آن را مورد بررسی و ارزیابی خود قرار دهند. 

لذا به راحتی برای یک حساب کاربری بسازید و پس از ورود به حساب کاربری خود، با انتخاب گزینه دمو در پنل انتخاب محصولات بصورت کامل و بدون محدودیت سیستم حقوق و دستمزد آنلاین کارپول را مورد ارزیابی خود قرار دهید.