تماس اضطراری

09119900682

کارمپ

رهگیری کارمندان

30 روز کاربری رایگان

ویژگی های کارمپ

کارمپ specifications

تعیین محدوده های مجاز

به راحتی با ترسیم چند ضلعی از محدوده های مجاز جهت تردد، قادر خواهید بود مکانهای تردد را در سیستم معرفی نمایید. تعداد مکانهای مجاز نامحدود و قابل معرفی در هر نقطه از کشور می باشد.

گروه بندی مکان های تردد

ممکن است یک کارمند مجاز به ثبت تردد در محدوده های مجاز مختلفی را داشته باشد. با گروه بندی مکان های مجاز قادر خواهید بود محدوده های مجاز را گروه بندی کنید و به کارمندان تخصیص دهید

گزارش خروج از محدوده

چنانچه کارمند شما از محدوده خارج شود در صفحه مانیتورینگ قادر خواهید بود آنها را مشاهده نمایید.

جلوگیری از فیک لوکیشن

در صورتی که کارمند از نرم افزارهای فیک لوکیشن استفاده نماید، سیستم برای او قابل استفاده نخواهد بود.

مشاهده بیشتر

مشاوران کارسو همراه شما هستن

درباره کارمپ

About KarMap

سامانه جامع رهگیری کارمندان روی نقشه

در اغلب شرکت‌هایی که کارمندها در سطح شهر مشغول به کار هستند، نظارت بر عملکرد آنها کاری سخت و دشوار است. کارمپ این امکان را فراهم می‌کند تا در لحظه به تمام کارمندانی که اعلام حضور کرده‌اند دسترسی داشته باشید و از بین کارمندان آنلاین، هر کدام را که می‌خواهید انتخاب کنید و مکان تردد آنها را رسد نماید و به صورت آنلاین آنها را روی نقشه دنبال کنید.

همچنین قادر خواهید بود مسیر تردد گذشته کارمندان را تا یک هفته قبل به صورت هایلایت شده روی نقشه مشاهده کنید و اطلاعات مهمی را درباره اینکه از چه مسیری رفته و کجاها متوقف شده و موضوعاتی از این دست را دست پیدا کنید. 

در کارمپ محدوده های جغرافیایی شرکت و محل کار خود را تعریف نمایید و محدوده های مجاز برای کارمندان را به آنها تخصیص دهید. در این صورت کارمندان شما فقط قادر خواهند بود در محدوده های تعیین شده تردد ثبت نمایندو چنانچه مکان مورد نظر را ترک کند، کارمپ به شما اطلاع خواهد داد. بنابراین نیازی نیست تمام مدت به صفحه نمایشگر نگاه کنید؛ شما می توانید در طول روز به کارهای مهم خود رسیدگی کنید و سامانه شما را از خروج افرادتان مطلع خواهد کرد.


مشتریان

customers

500 +
شرکت ثبت شده
12000 +
کارمند ثبت شده
1500 +
پروژه تشکیل شده

استفاده از

30 روز کاربری رایگان

و استفاده از تمام خدامات

تصاویر کارمپ

KarMap images

  سوالات متداول

  FAQ

  تلفن تماس

  02191090814-15

  پست الکترونیکی

  info@Karsu.com

  کلیه محتواها و مطالب متعلق به شرکت کارسو می باشد