رهگیری آنلاین کارمندان روی نقشه

کارمپ

رهگیری آنلاین کارمندان

با فراگیر شدن استفاده از گوشی های هوشمند، بسیاری از موانعی که بر سر راه مدیریت آنلاین وجود داشت از میان رفت. اکنون سازمان ها می توانند به راحتی برای به روز رسانی سیستم های مدیریتی خود اقدام کنند و با استفاده از سامانه های آنلاینی مثل نرم افزار حقوق و دستمزد، تقویم سازمانی آنلاین و حضور غیاب آنلاین کارها را آسان تر و حتی بهتر انجام دهند. عدم امکان ردیابی کارمندان خارج از محیط شرکت، سال ها به عنوان یکی از چالش های مدیریت از راه دور شناخته می شد و حالا با طراحی رهگیری آنلاین کارمندان روی نقشه کارمپ این مسئله نیز حل شده است.

با استفاده از سامانه رهگیری آنلاین کارمندان می توانید پس از اعلام حضور کارمندان در لوکیشن مورد توافق، به طور دقیق و منظم بر تردد آن ها نظارت کنید. امکانات گوناگون کارمپ به شما کمک می کند که جزئیات بیشتری را مدیریت کنید. اکنون می خواهیم امکانات کارمپ را بررسی کنیم تا ببینیم این سامانه چگونه کار را برای شما آسان تر می کند. 

اطلاع رسانی در صورت خروج کارمند از محدوده

اگر هر یک از نیروهای شما پس از اعلام حضور در لوکیشن مورد توافق، محدوده جغرافیایی مورد نظر را ترک کند، کارمپ به شما اطلاع خواهد داد. بنابراین نیازی نیست تمام مدت به صفحه نمایشگر نگاه کنید؛ شما می توانید در طول روز به کارهای مهم خود رسیدگی کنید و سامانه شما را از خروج افرادتان مطلع خواهد کرد.

30 روز

رایگان

3 ماهه

10,000

تومان
6 ماهه

180,000

تومان
12 ماهه

240,000

تومان
24 ماهه

466,000

تومان

امکان مشاهده مسیرهای تردد به صورت زنده

اگر نیروهای شما خارج از شرکت فعالیت می کنند، در صورت لزوم می توانید به صورت زنده بر عبور و مرور هر یک از آن ها نظارت کنید. چرا که سامانه رهگیری آنلاین کارمندان همواره مکان حضور کارمندان را روی نقشه به شما نشان می دهد. این امکان در سازمان هایی که خدمات سیّار عرضه می کنند و یا دفاتر متعددی در سطح شهر دارند بسیار حائز اهمیت است و به مدیران در کنترل دقیق اوضاع کمک خواهد کرد.

امکان بازبینی مسیرهای تردد

تصور کنید در پایان روز با یکی از اعضای تیم پخش محصولاتتان درباره مسیرهای تردد دچار اختلاف شده اید. کارمند شما ادعا می کند که به تمام خیابان های مورد نظر رسیدگی کرده، اما شما از بازخورد کار او راضی نیستید. با استفاده از کارمپ یا سامانه رهگیری آنلاین کارمدان قادر خواهید بود که سابقه تردد روزانه هر یک از نیروهایتان را بر روی نقشه بازبینی کنید تا از هر گونه تردید در خصوص انجام وظایف کارکنانتان نجات یابید.

همین حالا از دموی رایگان 30 روزه کارمپ استفاده کنید

با توجه به وجود انواع سامانه های رهگیری آنلاین کارمندان، کارسو این امکان را برای مشتریان خود فراهم نموده است تا بتوانند قبل از خرید محصول امکانات و کیفیت آن را مورد بررسی و ارزیابی خود قرار دهند. 

لذا به راحتی برای یک حساب کاربری بسازید و پس از ورود به حساب کاربری خود، با انتخاب گزینه دمو در پنل انتخاب محصولات بصورت کامل و بدون محدودیت سامانه رهگیری آنلاین کارمندان را مورد ارزیابی خود قرار دهید.

دسته بندی نامحدود مکان ها

آیا ویزیتورهای متعددی دارید که باید در مسیرهای گوناگون تردد کنند؟ کارمپ به شما این امکان را می دهد که با دسته بندی مکان ها، آن ها را در میان نیروهای خود توزیع کنید. با استفاده از رهگیری آنلاین کارمندان به آسانی می توانید مکان ها را گروه بندی کنید و آن ها را به افراد مورد نظرتان تخصیص دهید تا شرایط را برای رهگیری هرچه دقیق تر کارمندانتان در سطح شهر فراهم کنید.

اگر هنوز مشغول استفاده از روش های سنتی برای کنترل نظم در سازمانتان هستید، امروز زمان خوبی است که روشی جدیدتر را امتحان کنید. استفاده از سامانه رهگیری آنلاین کارمپ، در کنار محصولاتی مثل اتوماسیون تغذیه، سامانه پرسنلی و دستگاه حضور غیاب به شما کمک می کند تا در کسب و کار خود به بهترین تبدیل شوید.