کارمپ

سامانه جامع رهگیری کارمندان روی نقشه

کارمپ چیست ؟

سامانه جامع رهگیری کارمندان روی نقشه

در کارمپ محدوده های جغرافیایی شرکت و محل کار خود را تعریف نمایید و محدوده های مجاز برای کارمندان را به آنها تخصیص دهید. در این صورت کارمندان شما فقط قادر خواهند بود در محدوده های تعیین شده تردد ثبت نمایند.  

اگر هر یک از نیروهای شما پس از اعلام حضور در لوکیشن مورد توافق، محدوده جغرافیایی مورد نظر را ترک کند، کارمپ به شما اطلاع خواهد داد. بنابراین نیازی نیست تمام مدت به صفحه نمایشگر نگاه کنید؛ شما می توانید در طول روز به کارهای مهم خود رسیدگی کنید و سامانه شما را از خروج افرادتان مطلع خواهد کرد. 

درخواست مشاوره رایگان

در صورت نیاز به مشاوره، لطفا نام و نام خانوادگی خود به همراه شماره موبایل و نام شهرستان را از طریق فرم رو به رو برای ما ارسال نمایید.

 

با ارسال اطلاعات خود از طریق این فرم، کارشناسان ما ظرف مدت حداکثر 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت و مشاوره لازم را در مورد محصولات به شما خواهند داد.

ویدئو نمایشی از محیط پنل

در این ویدئو قادر هستید برخی از بخش های کاربری از کارساعت را مشاهده نمایید.

پخش ویدیو

ورود به پنل کاربری

مجموعه کارسو برای رفاه حال مشتریان، دسترسی به پنل کاربری را از روش های مختلف میسر ساخته است. کاربران قادر هستند با کلیک بر روی هر یک از دکمه های زیر پلت فرم مورد نظر خود را انتخاب کنند و در ادامه محل کار خود را مدیریت نمایند.

با ویژگی های کارمپ بیشتر آشنا شوید...

چرا باید کارمپ را داشته باشیم ؟

اکر کارمندان شما خارج از دفتر اداری شرکت و در نقاط مختلف شهر مشغول به انجام وظایف محول شده به خود هستند، کارمپ ابزار مناسبی برای مدیریت آنها خواهد بود. با استفاده از این سامانه می توانید پس از اعلام حضور کارمندان در لوکیشن مورد توافق، به طور دقیق و منظم بر تردد آن ها نظارت کنید. امکانات گوناگون کارمپ به شما کمک می کند که جزئیات بیشتری را مدیریت کنید.

تعیین محدوده های مجاز

به راحتی با ترسیم چند ضلعی از محدوده های مجاز جهت تردد، قادر خواهید بود مکانهای تردد را در سیستم معرفی نمایید. تعداد مکانهای مجاز نامحدود و قابل معرفی در هر نقطه از کشور می باشد.

گروه بندی مکان های تردد

ممکن است یک کارمند مجاز به ثبت تردد در محدوده های مجاز مختلفی را داشته باشد. با گروه بندی مکان های مجاز قادر خواهید بود محدوده های مجاز را گروه بندی کنید و به کارمندان تخصیص دهید

گزارش خروج از محدوده

چنانچه کارمند شما از محدوده خارج شود در صفحه مانیتورینگ قادر خواهید بود آنها را مشاهده نمایید.

جلوگیری از فیک لوکیشن

در صورتی که کارمند از نرم افزارهای فیک لوکیشن استفاده نماید، سیستم برای او قابل استفاده نخواهد بود.

جلوگیری از تقلب

دستگاه های کارمندان در سیستم ثبت میشود و کارمندان فقط با گوشی های تایید شده امکان ثبت تردد را خواهد داشت.

اطلاع رسانی در صورت خروج کارمند از محدوده

اگر هر یک از نیروهای شما پس از اعلام حضور در لوکیشن مورد توافق، محدوده جغرافیایی مورد نظر را ترک کند، کارمپ به شما اطلاع خواهد داد. بنابراین نیازی نیست تمام مدت به صفحه نمایشگر نگاه کنید؛ شما می توانید در طول روز به کارهای مهم خود رسیدگی کنید و سامانه شما را از خروج افرادتان مطلع خواهد کرد. اگر هنوز مشغول استفاده از روش های سنتی برای کنترل نظم در سازمانتان هستید، امروز زمان خوبی است که روشی جدیدتر را امتحان کنید. استفاده از سامانه رهگیری آنلاین کارمپ، در کنار محصولاتی مثل اتوماسیون تغذیه، سامانه پرسنلی و دستگاه حضور غیاب به شما کمک می کند تا در کسب و کار خود به بهترین تبدیل شوید.

رهگیری روزانه

روزانه محدوده هایی را که کارمندان از آنجا عبور کرده اند را رهگیری نمایید و مطمئن شود از مسیرهای تعیین شده عبور کرده اند.

مشاهده سابقه هفتگی

در هر زمان سابقه تردد کارمند را در هفته اخیر چک کنید تا مطمئن شوید که از مسیرهای تعیین شده در طول هفته گذر کرده اند.

بدون محدودیت در تعداد پرسنل

بسیاری از سازمان های بزرگ دارای شعبه های متعدد اند. این سازمان ها صدها کارمند دارند که هر کدامشان دارای شرایط و تعهدات خاص خود است. برای شرکت هایی در این سطح، دشوار خواهد بود که همچنان با سیستم های آفلاین قدیمی همه چیز را کنترل کنند تا ببینند چه کسانی در طول ماه سر وقت به محل کار می آیند. مهم نیست چند کارمند داشته باشید؛ کارساعت می تواند این چالش را در هر مقیاسی برطرف کند.

امکان بازبینی مسیرهای تردد

تصور کنید در پایان روز با یکی از اعضای تیم پخش محصولاتتان درباره مسیرهای تردد دچار اختلاف شده اید. کارمند شما ادعا می کند که به تمام خیابان های مورد نظر رسیدگی کرده، اما شما از بازخورد کار او راضی نیستید. با استفاده از کارمپ یا سامانه رهگیری آنلاین کارمدان قادر خواهید بود که سابقه تردد روزانه هر یک از نیروهایتان را بر روی نقشه بازبینی کنید تا از هر گونه تردید در خصوص انجام وظایف کارکنانتان نجات یابید.

امکان مشاهده مسیرهای تردد به صورت زنده

اگر نیروهای شما خارج از شرکت فعالیت می کنند، در صورت لزوم می توانید به صورت زنده بر عبور و مرور هر یک از آن ها نظارت کنید. چرا که سامانه رهگیری آنلاین کارمندان همواره مکان حضور کارمندان را روی نقشه به شما نشان می دهد. این امکان در سازمان هایی که خدمات سیّار عرضه می کنند و یا دفاتر متعددی در سطح شهر دارند بسیار حائز اهمیت است و به مدیران در کنترل دقیق اوضاع کمک خواهد کرد.

دسته بندی نامحدود مکان ها

آیا ویزیتورهای متعددی دارید که باید در مسیرهای گوناگون تردد کنند؟ کارمپ به شما این امکان را می دهد که با دسته بندی مکان ها، آن ها را در میان نیروهای خود توزیع کنید. با استفاده از رهگیری آنلاین کارمندان به آسانی می توانید مکان ها را گروه بندی کنید و آن ها را به افراد مورد نظرتان تخصیص دهید تا شرایط را برای رهگیری هرچه دقیق تر کارمندانتان در سطح شهر فراهم کنید. اگر هنوز مشغول استفاده از روش های سنتی برای کنترل نظم در سازمانتان هستید، امروز زمان خوبی است که روشی جدیدتر را امتحان کنید. استفاده از سامانه رهگیری آنلاین کارمپ، در کنار محصولاتی مثل اتوماسیون تغذیه، سامانه پرسنلی و دستگاه حضور غیاب به شما کمک می کند تا در کسب و کار خود به بهترین تبدیل شوید.

تعرفه پکیج ها

همه محصولات کارسو در پکیج ها با امکانات، دوره ها و قیمت های متفاوت برای هر نوع شرکت یا سازمانی آماده سازی شده است.

فرقی نخواهد داشت که شما یک سازمان بزرگ و یا یک گروه استارتاپی کوچک باشد.

با توجه به نیاز سازمان خود یکی از پکیج های کارسو را انتخاب نمایید و جهت مدیریت شرکت یا سازمان خود از آن بهره مند شوید.

سوالات متداول و دیدگاه ها

با استفاده از سامانه رهگیری آنلاین کارمندان می توانید پس از اعلام حضور کارمندان در لوکیشن مورد توافق، به طور دقیق و منظم بر تردد آن ها نظارت کنید. امکانات گوناگون کارمپ به شما کمک می کند که جزئیات بیشتری را مدیریت کنید.

 کارمپ به شما این امکان را می دهد که با دسته بندی مکان ها، آن ها را در میان نیروهای خود توزیع کنید. با استفاده از رهگیری آنلاین کارمندان به آسانی می توانید مکان ها را گروه بندی کنید و آن ها را به افراد مورد نظرتان تخصیص دهید تا شرایط را برای رهگیری هرچه دقیق تر کارمندانتان در سطح شهر فراهم کنید.

با استفاده از کارمپ یا سامانه رهگیری آنلاین کارمدان قادر خواهید بود که سابقه تردد روزانه هر یک از نیروهایتان را بر روی نقشه بازبینی کنید تا از هر گونه تردید در خصوص انجام وظایف کارکنانتان نجات یابید.

سامانه رهگیری آنلاین کارمندان همواره مکان حضور کارمندان را روی نقشه به شما نشان می دهد. این امکان در سازمان هایی که خدمات سیّار عرضه می کنند و یا دفاتر متعددی در سطح شهر دارند بسیار حائز اهمیت است و به مدیران در کنترل دقیق اوضاع کمک خواهد کرد.

۲ دیدگاه برای “رهگیری آنلاین کارمندان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لایسنس اختصاصی

در نسخه اختصاصی، کارسو بر روی سرورهای سازمان شما قرار میگیرد، برای سازمان شما شخصی سازی میشود و امکان درخواست برای هرگونه فیچر اختصاصی برای شما امکانپذیر خواهد بود. برای آگاهی بیشتر با ما درتماس باشید.

براحتی از سیستم جدید استفاده کن

هر سیستمی در نگاه اول ممکن است برای کاربر پیچیده بنظر برسد. سعی ما بر آن است که تجربه کاربری متفاوت از آنچه را که کاربران از یک سیستم جامع یکپارچه انتظار دارند را در عین سادگی بوجود آوریم. لطفا پس از راه اندازی محل کار خود با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن سیستم را به نحوه احسن پیاده سازی نمایید.

۰۸۱۵ ۹۱۰۹ – ۰۲۱

۰۸۱4 ۹۱۰۹ – ۰۲۱

۰012 993 – ۰911

دموی رایگان 30 روزه کارمپ

با توجه به وجود انواع سامانه های رهگیری آنلاین کارمندان، کارسو این امکان را برای مشتریان خود فراهم نموده است تا بتوانند قبل از خرید محصول امکانات و کیفیت آن را مورد بررسی و ارزیابی خود قرار دهند. 

لذا به راحتی برای یک حساب کاربری بسازید و پس از ورود به حساب کاربری خود، با انتخاب گزینه دمو در پنل انتخاب محصولات بصورت کامل و بدون محدودیت سامانه رهگیری آنلاین کارمندان را مورد ارزیابی خود قرار دهید.