تماس اضطراری

09119900682

کارپول

حقوق و دستمزد

30 روز کاربری رایگان

ویژگی های کارپول

کارپول specifications

حکم کارگزینی

همه قوانین حقوقی در حکم کارگزینی خلاصه میشود. شما قادر هستید به راحتی احکام کارگزینی مختلفی را برای کارمندان خود معرفی نمایید و محاسبات حقوقی را با توجه به آنها انجام دهید.

فیش حقوقی

با چند کلیک ساده یک ردیف حقوقی بسازید، کارمندان را به آن اضافه کنید تا حقوق آنها محاسبه شود. بعد از تایید ردیف حقوقی و دریافت خروجی بانک فیش های حقوقی را برای مشاهده توسط کارمندان اشتراک گذاری کنید.

محاسبه بیمه

نرم افزار حقوق و دستمزد کارپول نیاز شما را به تولید دیسک بیمه برطرف کرده است. پس از تولید فیش حقوقی قادر هستید خروجی بیمه را به صورت فایل دریافت کنید و در سایت تامین اجتماعی بارگذاری کنید.

محاسبه مالیات

کارپول نیاز شما را به تولید دیسک مالیات برطرف کرده است. پس از تولید فیش حقوقی قادر هستید خروجی مالیات را به صورت فایل دریافت کنید و در سایت اداره مالیات بارگذاری کنید.

مشاهده بیشتر

مشاوران کارسو همراه شما هستن

درباره کارپول

About KarPool

نرم افزار حقوق و دستمزد آنلاین

سامانه حقوق و دستمزد آنلاین کارپول به گونه‌ای طراحی شده است که تمامی گزارش‎‌های مالی مربوطه را به مدیران ارائه می‌دهد و خروجی‌های مربوط به مالیات، بیمه و بانک را طبق آخرین فرمت‌های سازمان‌ در اختیار شما قرار می‌دهد. از طرفی با توجه به امکان دسترسی کارمندان به پنل شخصیشان این امکان فراهم می شود تا گزارش های مربوط به حقوق و دستمزد، بدون مراجعه به بخش منابع انسانی یا مالی نیز قابل دسترس باشند.

در بسیاری از شرکت ها بدلیل پیچیده بودن و شخصی سازی قوانین کار از نرم افزار اکسل استفاده میشود. با کارپول قادر هستید به خوبی قوانین شخصی سازی شده برای هر فرد یا گروهی را آماده نمایید و با چند کلیک ساده کل حقوق و دستمزد کارمندان سازمان را آماده نمایید.

وام، مساعده، خروجی بیمه و مالیات و حسابداری از جمله امکاناتی است که در نرم افزار حقوق و دستمزد کارپول پیاده سازی شده است تا مدیران بتوانند به راحتی یک سیستم حقوق و دستمزد جامع را در اختیار داشته باشند. کارپول حقوق کارمندان را بر اساس میزان ساعت کاری دقیق کارمندان در سامانه حضور و غیاب محاسبه می کند.

ثبت حقوق، مزایا و کسورات

About KarPool

ثبت حقوق، مزایا و کسورات در نرم افزار حقوق و دستمزد

نرم افزار حقوق و دستمزد کارسو به شما این امکان را می دهد که به راحتی اطلاعات مرتبط با حقوق، مزایا و کسورات هر کارمند ثبت شود تا حقوق دقیق پرسنل توسط سامانه محاسبه شود.

در نرم افزار حقوق و دستمزد کارسو علاوه بر اینکه محاسبه ساعت کاری و حقوق کارمندان اتوماتیک می باشد، شما می توانید پاداش و مزایا تعریف کنید. برای مثال می توانید برای تیم فروش تبیین کنید در صورت n تومن فروش مقدار مشخصی پاداش تعلق می گیرد.

علاوه بر اینکه شما هر وقت بخواهید می توانید برای کارمندان مزایا در نظر بگیرید، با نرم افزار حقوق و دستمزد می توانید برای کارمندان کسورات بزنید. مثلا اگر کارمندی ساعت کاری اش از مقدار معینی کمتر بود برایش کسورات در نظر گرفته شود.

تهیه لیست بیمه

About KarPool

نرم افزار حقوق و دستمزد و محاسبه و ارائه لیست بیمه

با نرم افزار حقوق و دستمزد آنلاین کارسو به آسانی مبلغ بیمه هر کدام از پرسنل محاسبه می شود و شما می توانید لیست بیمه کارمندان را تهیه کنید.

با استفاده از نرم افزار حقوق و دستمزد دیگر نیازی ندارید خودتان یا حسابدارتان مسائل مربوط به بیمه کارندان را محاسبه کنید، تمام این حساب و کتاب ها توسط نرم افزار حقوق و دستمزد انجام می شود.

بیمه از شما می خواهد تا لیست بیمه کارمندان را ارائه کنید، لازم به ذکر است که لیست بیمه هم توسط نرم افزار حقوق و دستمزد به صورت کامل ارائه می شود و شما می توانید آن را به بیمه تحویل دهید. در کارسو بسیاری از کار هایی که به صورت دستی و سنتی انجام می دهید اتوماسیون می شود.

مشاهده فیش حقوقی

About KarPool

ارائه فیش حقوقی در نرم افزار حقوق و دستمزد

کارمندان شما به راحتی می توانند در پنل خود فیش حقوقشان را طبق ساعت کاری ای که داشته اند مشاهده کنند. این قابلیت به صورت ماهانه نیست، کارمندان هر روز می توانند کارکردشان را تا آن روز به صورت روزانه یا ماهانه مشاهده کنند.

طبیعی است که با استفاده از نرم افزار حقوق و دستمزد کارسو کارهای حسابداری شما بسیار سبک خواهد شد. نرم افزار حقوق و دستمزد به طور دقیق حقوق کارمندان شما را محاسبه می کند و فیش حقوقی آنها با تمامی اطلاعات مورد نیاز از جمله کسری بیمه، کسری کار، پاداش و مزایا، اضافه کاری، ماموریت و... صادر می شود.

با محاسبه حقوق کارمندان در نرم افزار حقوق و دستمزد آنلاین دیگر نه کارمندان اعتراضی در محاسبه حقوقشان دارند نه کارفرما تردیدی دارد که محاسبه حقوق به درستی انجام شده یا خیر. زیرا هم مدیر هم کارمند به صورت آنلاین تمامی محاسبات را می توانند داخل پنل شخصی خود در نرم افزار حقوق و دستمزد مشاهده کنند.

درخواست وام و مساعده

About KarPool

درخواست وام و مساعده با نرم افزار حقوق و دستمزد

نرم افزار حقوق و دستمزد کارسو این امکان را به شما می دهد که برای کارمندان خود انواع وام و مساعده را تعریف کنید و در صورت استفاده توسط کارمندان، اقساط و مساعده های اخذ شده شان از حقوقشان کسر می گردد.

کارمندان این امکان را دارند که در نرم افزار حقوق و دستمزد درخواست وام یا مساعده بدهند و شما به عنوان مدیر این درخواست ها را مشاهده می کنید و می توانید تایید یا رد کنید. مدارک مورد نیاز برای وام را کارمندان در سیستم ثبت می کنند.

شما به عنوان مدیر در پنل مدیریت نرم افزار حقوق و دستمزد برای وام و مساعده قوانین تعریف می کنید و کارمندان طبق آن می توانند درخواست بدهند. مثلا شما برای میزان وام و مساعده سقف تعیین می کنید و کارمندان بیشتر از آن مقدار نمی توانند ثبت کنند.

دسترسی آسان در هر مکان

About KarPool

دسترسی آسان در هرجا به نرم افزار حقوق و دستمزد

آنلاین بودن سامانه کارسو این مزیت را فراهم کرده که شما در هر مکان و هر زمان با هر دستگاهی می توانید به تمامی اطلاعات و پنل خود دسترسی داشته باشید و نیازی نیست با سیستم شرکت وارد شوید.

در واقع برای برای اینکه شما وارد پنل شخصی خود شوید و کار های خود را مدیریت کنید، گزارشات را مشاهده کنید و... تنها کافی است با نام کاربری و رمز عبور خود یا رمز یکبار مصرف با هر موبایل یا کامپیوتری که به اینترنت متصل است وارد سامانه شوید.

بسیاری از نرم افزار های منابع انسانی به دلیل آنلاین نبودن یا به دلیل اینکه تنها روی شبکه خاصی قرار می گیرند، فقط با سیستم های داخل شرکت می توانید وارد سامانه شوید.

مشتریان

customers

500 +
شرکت ثبت شده
12000 +
کارمند ثبت شده
1500 +
پروژه تشکیل شده

استفاده از

30 روز کاربری رایگان

و استفاده از تمام خدامات

تصاویر کارپول

KarPool images

  سوالات متداول

  FAQ

  تلفن تماس

  02191090814-15

  پست الکترونیکی

  info@Karsu.com

  کلیه محتواها و مطالب متعلق به شرکت کارسو می باشد