تماس اضطراری

09119900682

کارپول

حقوق و دستمزد

30 روز کاربری رایگان

ویژگی های کارپول

کارپول specifications

حکم کارگزینی

همه قوانین حقوقی در حکم کارگزینی خلاصه میشود. شما قادر هستید به راحتی احکام کارگزینی مختلفی را برای کارمندان خود معرفی نمایید و محاسبات حقوقی را با توجه به آنها انجام دهید.

فیش حقوقی

با چند کلیک ساده یک ردیف حقوقی بسازید، کارمندان را به آن اضافه کنید تا حقوق آنها محاسبه شود. بعد از تایید ردیف حقوقی و دریافت خروجی بانک فیش های حقوقی را برای مشاهده توسط کارمندان اشتراک گذاری کنید.

محاسبه بیمه

نرم افزار حقوق و دستمزد کارپول نیاز شما را به تولید دیسک بیمه برطرف کرده است. پس از تولید فیش حقوقی قادر هستید خروجی بیمه را به صورت فایل دریافت کنید و در سایت تامین اجتماعی بارگذاری کنید.

محاسبه مالیات

کارپول نیاز شما را به تولید دیسک مالیات برطرف کرده است. پس از تولید فیش حقوقی قادر هستید خروجی مالیات را به صورت فایل دریافت کنید و در سایت اداره مالیات بارگذاری کنید.

مشاهده بیشتر

مشاوران کارسو همراه شما هستن

درباره کارپول

About KarPool

نرم افزار حقوق و دستمزد آنلاین

سامانه حقوق و دستمزد آنلاین کارپول به گونه‌ای طراحی شده است که تمامی گزارش‎‌های مالی مربوطه را به مدیران ارائه می‌دهد و خروجی‌های مربوط به مالیات، بیمه و بانک را طبق آخرین فرمت‌های سازمان‌ در اختیار شما قرار می‌دهد. از طرفی با توجه به امکان دسترسی کارمندان به پنل شخصیشان این امکان فراهم می شود تا گزارش های مربوط به حقوق و دستمزد، بدون مراجعه به بخش منابع انسانی یا مالی نیز قابل دسترس باشند.

در بسیاری از شرکت ها بدلیل پیچیده بودن و شخصی سازی قوانین کار از نرم افزار اکسل استفاده میشود. با کارپول قادر هستید به خوبی قوانین شخصی سازی شده برای هر فرد یا گروهی را آماده نمایید و با چند کلیک ساده کل حقوق و دستمزد کارمندان سازمان را آماده نمایید.

وام، مساعده، خروجی بیمه و مالیات و حسابداری از جمله امکاناتی است که در نرم افزار حقوق و دستمزد کارپول پیاده سازی شده است تا مدیران بتوانند به راحتی یک سیستم حقوق و دستمزد جامع را در اختیار داشته باشند.


مشتریان

customers

500 +
شرکت ثبت شده
12000 +
کارمند ثبت شده
1500 +
پروژه تشکیل شده

استفاده از

30 روز کاربری رایگان

و استفاده از تمام خدامات

تصاویر کارپول

KarPool images

  سوالات متداول

  FAQ

  تلفن تماس

  02191090814-15

  پست الکترونیکی

  info@Karsu.com

  کلیه محتواها و مطالب متعلق به شرکت کارسو می باشد