تماس اضطراری

09119900682

کارفود

اتوماسیون تغذیه

30 روز کاربری رایگان

ویژگی های کارفود

کارفود specifications

پنل شخصی پرسنل

هر یک از کارمندان با ورود به پنل شخصی خود در اتوماسیون تغذیه کارفود، علاوه بر سفارش غذا می تواند گزارش مربوط به غذای صرف شده در هر وعده، غذای روزهای آینده و همچنین میزان بدهی خود به سازمان بابت غذاها را مشاهده کند.

یکپارچه با سایر محصولات

یکی از برترین مزیت نرم افزارهای امروزی یکپارچگی آنهاست. با توجه به یکپارچگی زیرسیستم های مختلف در کارسو، در صورت استفاده از کارفود می توانید از اطلاعات وارد شده در آن برای کارپول جهت محاسبه مالی استفاده کنید.

معرفی غذا و پیش غذا

امکان معرفی انواع غذاها و پیش غذاها با قیمت های مختلف در سیستم جهت استفاده و سفارش آنها توسط کارمندان.

قوانین تغذیه

امکان معرفی انواع قوانین زمانی و مالی جهت سفارش غذا در وعده های مختلف از جمله زمان سفارش و وعده های قابل انتخاب.

مشاهده بیشتر

مشاوران کارسو همراه شما هستن

درباره کارفود

About KarFood

سامانه مدیریت تغذیه پرسنل

بسیاری از شرکت ها این نکته را دریافته اند که با اعطای برخی امتیازات به کارمندان، تیمی خوشحال تر با انگیزه کاری بالاتری خواهند داشت و در نتیجه موفقیت بیشتری کسب خواهد کرد. یکی از این امتیازات، تامین غذای کارمندان در محل کار است که البته مدیریت آن به شیوه سنتی کار آسانی نیست. با استفاده اتوماسیون تغذیه کارفود می توانید به راحتی برای تغذیه کارمندان خود برنامه ریزی کنید و انگیزه آن ها را برای کار افزایش دهید.

اتوماسیون تغذیه کارفود یک سیستم جامع می باشد که پرسنل جهت صرف غذا چه در سازمانهای دولتی و چه در شرکت ها ، کارگاه ها و کارخانه ها می توانند از این سیستم استفاده کنند. با استفاده از این سیستم تا 40درصد از هدر رفت و اصراف غذا جلوگیری نمایید و در عین حال کیفیت خروجی غذاها را با دریافت فیدبک از کارمندان بررسی نمایید.

محاسبه خودکار هزینه های غذا

About KarFood

سامانه رزرو غذای کارکنان با محاسبه خودکار هزینه ها

در صورت استفاده از کارفود، هزینه های غذای کارمندان به صورت خودکار در کارپول محاسبه و اعمال می شود.

شرکت ها و سازمان هایی که هزینه ی وعده های غذایی به عهده کارمندان است اما شرکت غذا را تهیه می کند محاسبه و آمار گیری کار دشواری است و احتمال خطای آن بالا است. در سامانه رزرو غذای کارمندان تمامی هزینه های وعده های غذایی توسط سامانه محاسبه می شود و از حقوق آنها کسر می گردد و حقوق خالص آنها نمایش داده می شود.

بر اساس حضور و غیاب کارمندان در نرم افزار حضور و غیاب کارسو هم کارمندانی که هر روز حضور دارند یا غایب هستند هم مشخص است که برای رزرو غذا کارآمد است.

تقویم غذایی

About KarFood

تقویم غذای سازمانی در نرم افزار رزرو غذا

برای هر روز شما لیست غذا های مجاز برای سفارش را مشخص می کنید و کارمندان لیست را در تقویم غذایی مشاهده می کنند و طبق آن غذا سفارش می دهند.

در سامانه تغذیه کارمندان کافی است شما برای هر روز لیست غذا های موجود را ثبت کنید، کارمندان طبق لیست غذای هر روز را به همراه قیمت آن مشاهده می کنند و برای هر روزی که بخواهند سفارش غذای خود را ثبت می کنند و در نهایت شرکت در یک لیست تمام غذا های مورد نیاز آن روز را تحویل مسئول تهیه غذا ها می دهد.

تقسیم هزینه های بین کارفرما و کارمندان

About KarFood

تقسیم هزینه ها بین کارفرما و کارمند در سیستم تغذیه

در سامانه رزرو غذای کارمندان این امکان وجود دارد که طبق قراردادی که بسته شده توافق شود کارفرما چند درصد از هزینه غذای کارمندان را تقبل کند و باقی هزینه به عهده کارمند باشد.

برای مثال شما با کارمندان خود توافق می کنید که 30 درصد از هزینه های وعده های غذایی را شرکت پرداخت می کند و مابقی هزینه ها به عهده کارمندان است. در این صورت در سیستم رزرو غذای کارکنان تنها 70 درصد هزینه های غذا از حقوق کارمندان کسر می شود. این کار توسط نرم افزار حقوق و دستمزد آنلاین به صورت خودکار انجام می شود.

مشتریان

customers

500 +
شرکت ثبت شده
12000 +
کارمند ثبت شده
1500 +
پروژه تشکیل شده

استفاده از

30 روز کاربری رایگان

و استفاده از تمام خدامات

تصاویر کارفود

KarFood images

  سوالات متداول

  FAQ

  تلفن تماس

  02191090814-15

  پست الکترونیکی

  info@Karsu.com

  کلیه محتواها و مطالب متعلق به شرکت کارسو می باشد