تماس اضطراری

09119900682

کارپوشه

اطلاعات پرسنلی

30 روز کاربری رایگان

ویژگی های کارپوشه

کارپوشه specifications

چارت سازمانی

با تعریف چارت سازمانی در سامانه پرسنلی کارپوشه می توانید زنجیره های دپارتمان ها و مدیران و کارمندان هر دپارتمان را مشخص کنید. با این کار طبق درخت واره سازمان، دسترسی مدیران و نیروها ترسیم شده و هر مدیر میتواند نیروهای دپارتمان خود را مدیریت نماید.

گزارش گیری

با استفاده از سامانه پرسنلی کارپوشه می توانید اعضای شرکت را بر اساس پارامترهای هویتی، تحصیلی، بیمه ای و یا تاهل و تجرد دسته بندی کنید. نرم افزار خروجی هر گزارش را در قالب یک فایل اکسل به شما ارائه می کند.

تعامل میان کارفرما و کارمند

مطمئن باشید که جدیدترین نسخه اطلاعات در مقابل شماست و لازم نیست منابع انسانی تنها بخشی باشد که مسئولیت ویرایش اطلاعات را عهده دارد. کارمندان اطلاعات خود را وارد میکنند و مدیران این اطلاعات را تایید یا رد میکنند.

معرفی سطوح دسترسی

امکان معرفی سطوح دسترسی، متناسب با نقشی که کارمند در سازمان دارد. تنها کسی که به همه امکانات پنل دسترسی دارد مدیر سازمان است و بقیه متناسب با نقش کاربری محدود می شوند.

مشاهده بیشتر

مشاوران کارسو همراه شما هستن

درباره کارپوشه

About karposhe

سامانه جامع اطلاعات پرسنلی

دغدغه گردآوری و مدیریت اطلاعات پرسنل و آرشیو و بایگانی مدارک پرسنلی از جمله مواردی است که سازمان ها را مجاب میکند تا تصمیم به استفاده از نرم افزاری منسجم را در دستور کار قرار دهند. وقتی سازمان بزرگتر میشود، رسیدگی به پرسنل و بررسی عملکرد آنها باید به مدیران رده میانی و بالاتر محول شود، سامانه پرسنلی کارپوشه برای شما این امکان را فراهم می کند که سازمان خود را طراحی کنید و اطلاعات کارکنانتان را همراه با جزئیات لازم در دسته بندی های مورد نظرتان ثبت کنید و خروجی ها را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارید. در این صورت می توانید به آسانی و با نظم بیشتری کنترل اوضاع را در دست بگیرید.

در کارپوشه شما قادر خواهید بود جزء جزء سازمان خود را ترسیم نمایید و با معرفی مدیران سطح بالا و باتنفیذ اختیارات از کل به جزء، فرایند مدیریت را راحت تر و دغدغه و استرس های آن را کاهش دهید. 


مشتریان

customers

500 +
شرکت ثبت شده
12000 +
کارمند ثبت شده
1500 +
پروژه تشکیل شده

استفاده از

30 روز کاربری رایگان

و استفاده از تمام خدامات

تصاویر کارپوشه

karposhe images

  سوالات متداول

  FAQ

  تلفن تماس

  02191090814-15

  پست الکترونیکی

  info@Karsu.com

  کلیه محتواها و مطالب متعلق به شرکت کارسو می باشد