تقویم سازمانی آنلاین

کارسال

تقویم سازمانی آنلاین کارسال چیست و چه امکاناتی دارد

بدون یک تقویم آنلاین، به ویژه آن هایی که داده های سایر برنامه های شما را همگام سازی می کنند، مجبور هستید همه برنامه های شرکت اعم از رویدادهای آینده، جلسات و مهلت های قانونی را بر روی یک دستگاه، مدیریت و پیگیری کنید و این کار شما را دشوار خواهد کرد. در مقالات قبلی درباره کارسو و حضور غیاب آنلاین صحبت کردیم. اکنون میخواهیم بررسی کنیم که چرا کارسال یک انتخاب برتر است، وقتی که می خواهید کمتر حرکت کنید و کارهای بیشتری انجام دهید. در اینجا برخی از بهترین ویژگی های نرم افزار کارسال و نحوه استفاده بهینه از آن را به شما توضیح خواهیم داد.

30 روز

رایگان

3 ماهه

15,000

تومان
6 ماهه

35,000

تومان
12 ماهه

70,000

تومان
24 ماهه

130,000

تومان

هماهنگی با نرم افزارهای دیگر

اگر کسب و کار شما از قبل با کارسو فعالیت می کند، کارسال کاملا مناسب شما خواهد بود زیرا به صورت خودکار با دیگر محصولات و برنامه های کارسو مثل نرم افزار حقوق و دستمزد و اتوماسیون تغذیه ادغام می شود. با استفاده از کارسال، دیگر لازم نیست وقت خود را برای برنامه ریزی تلف کنید و می توانید از تقویم جامع سازمانی استفاده کنید.

برنامه ریزی هوشمند برای جلسات

کارسال یا همان تقویم سازمانی آنلاین به شما امکان می دهد با بررسی این که کدام یک از اعضای سازمانتان در دسترس است، رویدادها را برنامه ریزی کرده و بتوانید از همپوشانی و یا در هم رفتن قرارهای ملاقات جلوگیری نمایید. در این سامانه می توانید تقویم ها را به اشتراک بگذارید، برای آن ها ریمایندر (یادآور) تنظیم نمایید و در نهایت از رویدادها و تقویم ها اکسپورت (خروجی) بگیرید.

همین حالا از دموی رایگان 30 روزه کارساعت استفاده کنید

با توجه به وجود انواع تقویم های سازمانی آنلاین، کارسو این امکان را برای مشتریان خود فراهم نموده است تا بتوانند قبل از خرید محصول امکانات و کیفیت آن را مورد بررسی و ارزیابی خود قرار دهند. 

لذا به راحتی برای یک حساب کاربری بسازید و پس از ورود به حساب کاربری خود، با انتخاب گزینه دمو در پنل انتخاب محصولات بصورت کامل و بدون محدودیت تقویم های سازمانی کارسال را مورد ارزیابی خود قرار دهید.

قابل دسترس در چندین دستگاه

باید مدتی از دفتر خارج شوید اما نگران این هستید که قادر به حفظ تغییرات مهم در برنامه خود نیستید؟ جای نگرانی نیست. فرقی نمی کند دستگاه مورد استفاده شما پی سی، لپتاپ، موبایل یا تبلت باشد؛ کارسال به شما این امکان را می دهد که برنامه خود را در چند ثانیه مشاهده و ویرایش کنید. همچنین می توانید از اپلیکیشن موبایل بهینه شده کارسال استفاده کنید.

اکنون قصد داریم به 5 ویژگی جالب کارسال که زندگی شغلی را آسان تر می کند نگاهی بیندازیم.

1. برنامه جلسات گروهی را تنظیم کنید

باید مدتی از دفتر خارج شوید اما نگران این هستید که قادر به حفظ تغییرات مهم در برنامه خود نیستید؟ جای نگرانی نیست. فرقی نمی کند دستگاه مورد استفاده شما پی سی، لپتاپ، موبایل یا تبلت باشد؛ کارسال به شما این امکان را می دهد که برنامه خود را در چند ثانیه مشاهده و ویرایش کنید. همچنین می توانید از اپلیکیشن موبایل بهینه شده کارسال استفاده کنید.

تقویم آنلاین سازمانی

2. پیوست ها را اضافه کنید

تصور کنید شما در حال آماده شدن برای یک جلسه مهم هستید و ناگهان متوجه می شوید برخی از اسناد لازم برای جلسه را گم کرده اید. احتمالا با عصبانیت اینباکس های خود را می گردید و سعی می کنید صفحه مورد نیاز خود را پیدا کنید اما افسوس که در هیچ جا یافت نمی شود؛ به نظر می رسد موقعیت آشنایی باشد.

تقویم دیجیتال کارسال به شما امکان می دهد پرونده ها را مستقیما به رویدادها ضمیمه کنید تا مهمانان بتوانند آنها را از تقویم خود دانلود کنند و قبل از پیوستن به جلسه آنها را بررسی نمایند. این کار بسیار آسان است و هیچ درد سری ندارد.

3. مکان جلسات را اضافه کنید

کارسال در تلفیق با کارمپ که برای رهگیری آنلاین کارمندان طراحی شده است، به شما امکان می دهد دعوت نامه ها را با نقطه دقیق جلسه ارسال کنید. شما مکان و نحوه رسیدن به آن را می دانید بنابراین دیگر جای نگرانی برای تدارکات یا پیام های اضافه وجود نخواهد داشت.  

تقویم سازمانی آنلاین

4. تقویم های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

اگر بخواهید جلسه ای را در زمانی رزرو کنید که برای همه مفید باشد یا اگر لازم باشد که برنامه های همکاران خود را زیر نظر داشته باشید، می توانید تقویم های کارسال آن ها را به تقویم خود اضافه کنید.

کاربران می توانند تصمیم بگیرند که چه کسی تقویمشان را ببیند و چه محتوایی را مشاهده کند. شما باید از طریق برنامه، درخواست دسترسی کنید. پس از تأیید، رویدادهای مربوط به همکارانتان در بخش «تقویم های دیگر» شما ظاهر می شوند و تا زمانی که مجوز شما را لغو نکنند، می توانید دستور کار روزانه آن ها را ببینید.

5. زمان های شلوغ را مسدود کنید.

کارسال به شما امکان می دهد ساعاتی که مشغول هستید و وقت ندارید را مسدود کرده و برای ملاقات ها فضای خالی مشخص کنید تا افراد بتوانند جلسات خصوصی را با شما برنامه ریزی کنند. آن ها یک نسخه از تقویم شما را دریافت می کنند که از طریق آن می توانند آزاد بودن شما را بررسی کنند. در این صورت آن ها در زمانی که وقت خالی دارید با شما جلسه تنظیم می کنند.

تقویم یکپارچه سازمانی

کارسو برای طراحی ابزارهای قدرتمند مرتبط با یکدیگر به شهرت رسیده است. تقویم اختصاصی درون سازمانی کارسال، یکی از نرم افزارهای ستاره ای کارسو است و در کنار دستگاه حضور غیاب و سامانه پرسنلی به شما کمک می کند تا از برنامه شلوغ خود مطلع باشید و بتوانید در مدت زمان مورد نظر به اهداف تجاری خود برسید.

اکنون که ویژگی های کارسال را می دانید، می توانید روی این موضوع تمرکز کنید که چگونه بیشترین بهره را از آن ببرید و در کسب و کار خود، به بهترین تبدیل شوید.

کارسو، دستیار آنلاین کسب و کار شما.