تماس اضطراری

09119900682

کارسال

تقویم سازمانی

30 روز کاربری رایگان

ویژگی های کارسال

کارسال specifications

داشبرد مدیریتی

یک تقویم با نمایش مناسبت های شمسی، قمری و میلاد و نمایش جلسات و اشتراک گذاری های در آن در یک پلت فرم دلخواه کاربر و در ارتباط با سایر محصولات مدیریتی شرکت برای کارمندان میتواند بسیاری از بینظمی ها و شلختگی ها را به بهترین نحو ممکن مدیریت کند.

یکپارچه با سایر محصولات

یکی از برترین مزیت نرم افزارهای امروزی یکپارچگی آنهاست. با توجه به یکپارچگی زیرسیستم های مختلف در کارسو، در صورت استفاده از کارسال می توانید از اطلاعات وارد شده در آن برای کارساعت، کارفود، کارمپ و کارپول نیز استفاده کنید.

برنامه ریزی هوشمند

با بررسی این که کدام یک از اعضای سازمانتان در دسترس است، رویدادها را برنامه ریزی کرده و از همپوشانی قرارهای ملاقات جلوگیری نمایید. در این سامانه می توانید تقویم ها را به اشتراک بگذارید، برای آن ها ریمایندر (یادآور) تنظیم نمایید.

معرفی تعطیلی ها

در بسیاری از شرکت های خصوصی روزهای پنج شنبه تعطیل است لذا درکارسال کارفرمایان قادر هستند روزهای تعطیل مورد نظر خود را در شرکت معرفی نمایند و حتی تعطیلی روز جمعه را در روزی دیگر مشخص نمایند.

مشاهده بیشتر

مشاوران کارسو همراه شما هستن

درباره کارسال

About KarSaal

سامانه تقویم سازمانی آنلاین

همواره اطلاع رسانی وقایع مهم و روزهای سرنوشت ساز در یک سازمان جزو موارد نیازمند با هماهنگی بالا می باشد. کارسو با توجه به ارائه راهکارهای مدیریت پرسنلی به صورت آنلاین اقدام به تولید تقویم اختصاصی و درون سازمانی، سازگار با تاریخ های شمسی، میلادی و قمری کرده است.

این محصول جایگزین خوبی برای محصولات مشابه خارجی از جمله calender گوگل می باشد که ثبت جلسات و رویدادهای سازمان و اشتراک گذاری آن را با سایر اشخاص یا دپارتمان ها را میسر میسازد.

کارسال، تقویم اختصاصی درون سازمانی شما است که با نمایش مناسبت های ملی و سازمانی، روزهای مهم تقویمی شما را نیز به اطلاع تمامی افراد سازمان برساند. در کارسال شما قادر خواهید بود تا با ثبت انواع رویداد و یادآورهای معرفی شده توسط سازمان، کلیه پرسنل را از برنامه ها و اقدامات صورت گرفته یا پیش روی مطلع نمایید.


مشتریان

customers

500 +
شرکت ثبت شده
12000 +
کارمند ثبت شده
1500 +
پروژه تشکیل شده

استفاده از

30 روز کاربری رایگان

و استفاده از تمام خدامات

تصاویر کارسال

KarSaal images

  سوالات متداول

  FAQ

  تلفن تماس

  02191090814-15

  پست الکترونیکی

  info@Karsu.com

  کلیه محتواها و مطالب متعلق به شرکت کارسو می باشد