تماس اضطراری

09119900682

کارسال

تقویم سازمانی

30 روز کاربری رایگان

ویژگی های کارسال

کارسال specifications

داشبرد مدیریتی

یک تقویم با نمایش مناسبت های شمسی، قمری و میلاد و نمایش جلسات و اشتراک گذاری های در آن در یک پلت فرم دلخواه کاربر و در ارتباط با سایر محصولات مدیریتی شرکت برای کارمندان میتواند بسیاری از بینظمی ها و شلختگی ها را به بهترین نحو ممکن مدیریت کند.

یکپارچه با سایر محصولات

یکی از برترین مزیت نرم افزارهای امروزی یکپارچگی آنهاست. با توجه به یکپارچگی زیرسیستم های مختلف در کارسو، در صورت استفاده از کارسال می توانید از اطلاعات وارد شده در آن برای کارساعت، کارفود، کارمپ و کارپول نیز استفاده کنید.

برنامه ریزی هوشمند

با بررسی این که کدام یک از اعضای سازمانتان در دسترس است، رویدادها را برنامه ریزی کرده و از همپوشانی قرارهای ملاقات جلوگیری نمایید. در این سامانه می توانید تقویم ها را به اشتراک بگذارید، برای آن ها ریمایندر (یادآور) تنظیم نمایید.

معرفی تعطیلی ها

در بسیاری از شرکت های خصوصی روزهای پنج شنبه تعطیل است لذا درکارسال کارفرمایان قادر هستند روزهای تعطیل مورد نظر خود را در شرکت معرفی نمایند و حتی تعطیلی روز جمعه را در روزی دیگر مشخص نمایند.

مشاهده بیشتر

مشاوران کارسو همراه شما هستن

ثبت رویداد ها

About KarSaal

تقویم سازمانی آنلاین

همواره اطلاع رسانی وقایع مهم و روزهای سرنوشت ساز در یک سازمان جزو موارد نیازمند با هماهنگی بالا می باشد. کارسو با توجه به ارائه راهکارهای مدیریت پرسنلی به صورت آنلاین اقدام به تولید تقویم اختصاصی و درون سازمانی، سازگار با تاریخ های شمسی، میلادی و قمری کرده است.

این محصول جایگزین خوبی برای محصولات مشابه خارجی از جمله calender گوگل می باشد که ثبت جلسات و رویدادهای سازمان و اشتراک گذاری آن را با سایر اشخاص یا دپارتمان ها را میسر میسازد.

کارسال، تقویم اختصاصی درون سازمانی شما است که با نمایش مناسبت های ملی و سازمانی، روزهای مهم تقویمی شما را نیز به اطلاع تمامی افراد سازمان برساند. در کارسال شما قادر خواهید بود تا با ثبت انواع رویداد و یادآورهای معرفی شده توسط سازمان، کلیه پرسنل را از برنامه ها و اقدامات صورت گرفته یا پیش روی مطلع نمایید.

ثبت رویداد ها

About KarSaal

ثبت رویداد ها در تقویم سازمانی آنلاین

شما در تقویم سازمانی خود می توانید رویداد ها و برنامه های سازمان خود را ثبت نمایید. مثلا می توانید تایم جلسات و برنامه های شرکت و سازمان خود را در تقویم سازمانی آنلاین درج کنید تا هماهنگی و نظم سازمان افزایش پیدا کند..

در بسیاری از شرکت ها از نرم افزار ها و برنامه های تحت وبی استفاده می شود که بومی نیست و تاریخ شمسی ندارد. تقویم آنلاین سازمانی با رابط کاربری ساده و زیبا این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی برای شرکت و سازمان خود تقویم سازمانی آنلاین بسازید تا همه کارمندان به آن دسترسی داشته باشند و از جلسات، رویداد ها و کار های مشترک شرکت مطلع شوند.

مشاهده تقویم سازمانی

About KarSaal

تقویم آنلاین

در این بخش شما همه رویداد های تعیین شده را در روز های مشخص مشاهده می کنید.

در تقویم سازمانی آنلاین شما حتی می توانید برای بخش خاصی از شرکت و سازمان خود تقویم تعریف کنید. برای مثال شما می توانید برای تیم فنی یک تقویم اختصاصی تعریف کنید و فقط به اعضای تیم فنی دسترسی بدهید تا تقویم را مشاهده کنند و برای سایر تیم های شرکت تقویم سفارشی خودشان بسازید.

مانند سایر بخش های کارسو برای تقویم سازمانی هم شما می توانید فقط برای افراد خاصی دسترسی مشاهده بدهید.

از مزایای کارسو می توان به این موضوع اشاره کرد که تمام فچر های آن با یکدیگر یکپارچه و هماهنگ هستند، برای مثال شما می توانید در کارسال رویداد های مالی که در نرم افزار حقوق و دستمزد هست یا مسائلی همچون ورود و خروج که مربوط به سامانه حضور و غیاب است را بیاورید.

تعریف تقویم های متفاوت

About KarSaal

تعریف اختصاصی تقویم سازمانی آنلاین برای هر تیم

طبیعتا همه ی سازمان ها رویداد هایی دارند که برای برخی کارمندان مهم است و برای بعضی کارمندان اهمیتی ندارد و به زمینه ی کاریشان مربوط نمی شود. در تقویم سازمانی آنلاین شما می توانید چندین تقویم سفارشی داشته باشید که در آنها رویداد های مختلف برای افرادی که به آنها دسترسی دارند تعریف شده.

نتیجه این کار ایجاد نظم بین تیم ها و بخش های مختلف شرکت یا سازمان شما است و باعث می شود تا هم اعضای شرکت و تیم های مختلف شرکت با یکدیگر هماهنگی بالایی داشته باشند.

مشتریان

customers

500 +
شرکت ثبت شده
12000 +
کارمند ثبت شده
1500 +
پروژه تشکیل شده

استفاده از

30 روز کاربری رایگان

و استفاده از تمام خدامات

تصاویر کارسال

KarSaal images

  سوالات متداول

  FAQ

  تلفن تماس

  02191090814-15

  پست الکترونیکی

  info@Karsu.com

  کلیه محتواها و مطالب متعلق به شرکت کارسو می باشد