کارسال

سامانه تقویم سازمانی آنلاین

کارسال چیست ؟

نرم افزار تقویم سازمانی آنلاین

همواره اطلاع رسانی وقایع مهم و روزهای سرنوشت ساز در یک سازمان جزو موارد نیازمند با هماهنگی بالا می باشد. کارسو با توجه به ارائه راهکارهای مدیریت پرسنلی به صورت آنلاین اقدام به مدیریت جلسات اداری، تقویم اختصاصی و درون سازمانی، سازگار با تاریخ های شمسی، میلادی و هجری کرده است. 

این محصول جایگزین خوبی برای محصولات مشابه خارجی از جمله calender گوگل می باشد که ثبت جلسات و رویدادهای سازمان و اشتراک گذاری آن را با سایر اشخاص یا دپارتمان ها را میسر میسازد.

ورود به پنل کاربری

مجموعه کارسو برای رفاه حال مشتریان، دسترسی به پنل کاربری را از روش های مختلف میسر ساخته است. کاربران قادر هستند با کلیک بر روی هر یک از دکمه های زیر پلت فرم مورد نظر خود را انتخاب کنند و در ادامه کار خود را مدیریت نمایند.

با ویژگی های کارسال بیشتر آشنا شوید...

چرا باید کارسال را داشته باشیم ؟

کارسال، تقویم سازمانی اختصاصی و مدیریت جلسات اداری است که با نمایش مناسبت های ملی به صورت پیشفرض می تواند سایر روز های مهم تقویمی شما را نیز به اطلاع تمامی افراد سازمان یا شرکتتان برساند. همچنین قابلیت معرفی روز های تعطیل تعیین شده از سوی مجموعه و تغییر آن متناسب با روزهای کاری سازمان شما نیز ممکن می باشد. در کارسال شما قادر خواهید بود تا با ثبت انواع رویداد و یادآور های معرفی شده توسط سازمان، کلیه پرسنل را از برنامه ها و اقدامات صورت گرفته یا پیش روی مطلع نمایید.

داشبرد مدیریتی

یک تقویم با نمایش مناسبت های شمسی، قمری، میلادی و مدیرت جلسات اداری و اشتراک گذاری آنها در یک پلت فرم دلخواه کاربر، و در ارتباط با سایر محصولات مدیریتی شرکت برای کارمندان میتواند بسیاری از بی نظمی ها و شلختگی ها را به بهترین نحو ممکن مدیریت کند.

یکپارچه با سایر محصولات

یکی از برترین مزیت نرم افزار های امروزی یکپارچگی آنهاست. با توجه به یکپارچگی زیرسیستم های مختلف در کارسو، در صورت استفاده از کارسال می توانید از اطلاعات وارد شده در آن برای کارساعت، کارفود، کارمپ و کارپول نیز استفاده کنید.

برنامه ریزی هوشمند

با بررسی این که کدام یک از اعضای سازمانتان در دسترس است، رویدادها را برنامه ریزی کرده و از همپوشانی قرارهای ملاقات جلوگیری نمایید. در این سامانه می توانید تقویم ها را به اشتراک بگذارید، برای آن ها ریمایندر (یادآور) تنظیم نمایید و در نهایت از رویدادها و تقویم ها اکسپورت (خروجی) بگیرید.

جلسات گروهی

نرم افزار آنلاین مدیریت جلسات اداری کارسال به شما کمک می کند فقط با یک کلیک جلسات خود را برنامه ریزی کنید. برای اطمینان از در دسترس بودن همه مهمان های دعوت شده، می توانید از زمان های پیشنهادی خود نرم افزار استفاده کنید. به این ترتیب هیچ رفت و برگشت غیر ضروری وجود نخواهد داشت.

معرفی تعطیلی ها

در بسیاری از شرکت های خصوصی روزهای پنج شنبه تعطیل است لذا در کارسال کارفرمایان قادر هستند روزهای تعطیل مورد نظر خود را در شرکت معرفی نمایند و حتی تعطیلی روز جمعه را در روزی دیگر مشخص نمایند.

مالتی پلتفرم

فرقی نمی کند دستگاه مورد استفاده شما پی سی، لپتاپ، موبایل یا تبلت باشد؛ نرم افزار مدیریت جلسات اداری آنلاین کارسال، به شما این امکان را می دهد که برنامه خود را در چند ثانیه مشاهده و ویرایش کنید. همچنین می توانید از اپلیکیشن موبایل بهینه شده کارسال استفاده کنید.

مکان جلسات

کارسال در تلفیق با کارمپ، به شما امکان می دهد دعوت نامه ها را با نقطه دقیق جلسه ارسال کنید. شما مکان و نحوه رسیدن به آن را می دانید بنابراین دیگر جای نگرانی برای تدارکات یا پیام های اضافه وجود نخواهد داشت.

اشتراک گذاری

اگر بخواهید جلسه ای را در زمانی رزرو کنید که برای همه مفید باشد یا اگر لازم باشد که برنامه های همکاران خود را زیر نظر داشته باشید، می توانید با تقویم های کارسال، آن ها را به تقویم خود اضافه کنید. کاربران می توانند تصمیم بگیرند که چه کسی تقویمشان را ببیند و چه محتوایی را مشاهده کند.

مدیریت شلوغی ها

تقویم آنلاین کارسال به شما امکان می دهد ساعاتی که مشغول هستید و فضا
های خالی را مشخص کنید تا افراد بتوانند جلسات خصوصی را با شما برنامه ریزی کنند. در این صورت آن ها در زمانی که وقت خالی دارید با شما جلسه تنظیم می کنند.

پیوست ها را اضافه کنید

تصور کنید شما در حال آماده شدن برای یک جلسه مهم هستید و ناگهان متوجه می شوید برخی از اسناد لازم برای جلسه را گم کرده اید. احتمالا با عصبانیت اینباکس های خود را می گردید و سعی می کنید صفحه مورد نیاز خود را پیدا کنید اما افسوس که در هیچ جا یافت نمی شود؛ به نظر می رسد موقعیت آشنایی باشد. تقویم دیجیتال آنلاین کارسال به شما امکان می دهد، پرونده ها را مستقیما به رویدادها ضمیمه کنید تا مهمانان بتوانند آنها را از تقویم خود دانلود کنند و قبل از پیوستن به جلسه آنها را بررسی نمایند. این کار بسیار آسان است و هیچ درد سری ندارد.

تعرفه پکیج ها

همه محصولات کارسو در پکیج ها با امکانات، دوره ها و قیمت های متفاوت برای هر نوع شرکت یا سازمانی آماده سازی شده است.

فرقی نخواهد داشت که شما یک سازمان بزرگ و یا یک گروه استارتاپی کوچک باشد.

با توجه به نیاز سازمان خود یکی از پکیج های کارسو را انتخاب نمایید و جهت مدیریت شرکت یا سازمان خود از آن بهره مند شوید.

ویدئو نمایشی از محیط پنل

در این ویدئو قادر هستید برخی از بخش های کاربری از کارسال را مشاهده نمایید.

پخش ویدیو

درخواست مشاوره رایگان

در صورت نیاز به مشاوره، لطفا نام و نام خانوادگی خود به همراه شماره موبایل و نام شهرستان را از طریق فرم رو به رو برای ما ارسال نمایید.

 

با ارسال اطلاعات خود از طریق این فرم، کارشناسان ما ظرف مدت حداکثر 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت و مشاوره لازم را در مورد محصولات به شما خواهند داد.

سوالات متداول و دیدگاه ها

همواره اطلاع رسانی وقایع مهم و روزهای سرنوشت ساز در یک سازمان جزو موارد نیازمند با هماهنگی بالا می باشد. کارسو با توجه به ارائه راهکارهای مدیریت پرسنلی به صورت آنلاین اقدام به تولید تقویم اختصاصی و درون سازمانی، سازگار با تاریخ های شمسی، میلادی و هجری کرده است.این محصول جایگزین خوبی برای محصولات مشابه خارجی از جمله calender گوگل می باشد که ثبت جلسات و رویدادهای سازمان و اشتراک گذاری آن را با سایر اشخاص یا دپارتمان ها را میسر میسازد.

فرقی نمی کند دستگاه مورد استفاده شما پی سی، لپتاپ، موبایل یا تبلت باشد؛ کارسال به شما این امکان را می دهد که برنامه خود را در چند ثانیه مشاهده و ویرایش کنید. همچنین می توانید از اپلیکیشن موبایل بهینه شده کارسال استفاده کنید.

کارسال، تقویم اختصاصی درون سازمانی شمات است که با نمایش مناسبت های ملی به صورت پیشفرض میتواند سایر روزهای مهم تقویمی شما را نیز به اطلاع تمامی افراد سازمان برساند. همچنین قابلیت معرفی روزهای تعطیل تعیین شده از سوی مجموعه و تغییر آن متناسب با روزهای کاری سازمان شما نیز ممکن می باشد. در کارسال شما قادر خواهید بود تا با ثبت انواع رویداد و یادآورهای معرفی شده توسط سازمان، کلیه پرسنل را از برنامه ها و اقدامات صورت گرفته یا پیش روی مطلع نمایید.

۶ دیدگاه برای “کارسال

  1. در شرکت ما پنج شنبه ها هم تعطیل هست. آیا امکان این هست که تعطیلات تقویم رو خودمون مشخص کنیم؟

  2. سلام ممنون از وقتی که میذارید
    شرکت ما شنبه تا چهارشنبه ۸ ساعت کاری حضور دارند و پنجشنبه ها گاهی اوقات تعطیل هستیم.
    این مورد در کارسو قابل حل هست که همه کارمندان از تعطیلی روز پنجشنبه مطلع بشوند؟

    1. سلام خواهش میکنم بله میتونید داخل برنامه، روز های تعطیل رو داخل کارسال مشخص کنید. که همه ی کارمندانتون از روز تعطیل شرکت مطلع بشن. برای این منظور از پشتیبانی کارسو می تونید مشاوره بگیرید.

    1. کارسال یک تقویم سازمانی و مدیریت جلسات اداری است، که جایگزین خوبی برای محصولات مشابه خارجی از جمله کلندر( calender) گوگل می باشد.باز هم سوالی داشتید درخدمتم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لایسنس اختصاصی

در نسخه اختصاصی، کارسو بر روی سرورهای سازمان شما قرار میگیرد، برای سازمان شما شخصی سازی میشود و امکان درخواست برای هرگونه فیچر اختصاصی برای شما امکانپذیر خواهد بود. برای آگاهی بیشتر با ما درتماس باشید.

براحتی از سیستم جدید استفاده کن

هر سیستمی در نگاه اول ممکن است برای کاربر پیچیده بنظر برسد. سعی ما بر آن است که تجربه کاربری متفاوت از آنچه را که کاربران از یک سیستم جامع یکپارچه انتظار دارند را در عین سادگی بوجود آوریم. لطفا پس از راه اندازی محل کار خود با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن سیستم را به نحوه احسن پیاده سازی نمایید.

۰۸۱۵ ۹۱۰۹ – ۰۲۱

۰۸۱4 ۹۱۰۹ – ۰۲۱

۰012 993 – ۰911

اول ببین، بعد بخر

با توجه به وجود انواع سامانه های مدیریت آنلاین کسب و کار، کارسو این امکان را برای مشتریان خود فراهم نموده است تا بتوانند قبل از خرید محصول امکانات و کیفیت آن را مورد بررسی و ارزیابی خود قرار دهند. 

لذا به راحتی برای یک حساب کاربری بسازید و پس از ورود به حساب کاربری خود، با انتخاب گزینه دمو در پنل انتخاب محصولات بصورت کامل و بدون محدودیت محصولات کارسو را مورد ارزیابی خود قرار دهید.