تماس اضطراری

09119900682

کارساعت

نرم افزار حضور و غیاب

30 روز کاربری رایگان

ویژگی های کارساعت

کارساعت specifications

داشبرد مدیریتی

در سامانه حضور و غیاب از طریق داشبرد مدیریتی به راحتی همه کارمندان را رصد کنید و چک کنید چه کسانی حاضر و چه کسانی غایب هستند، درخواست های مرخصی را مشاهده کنید و گزارش کارمندانی که دارای تردد ناقص یا موقتی هستند را دریافت کنید.

یکپارچه با سایر محصولات

یکی از برترین مزیت های نرم افزارهای امروزی یکپارچگی آنهاست. با توجه به یکپارچگی کارساعت با سایر زیرسیستم های مختلف در کارسو، در صورت استفاده از آن می توانید از اطلاعات وارد شده در آن برای کارسال، کارفود، کارمپ، کارتیک و کارپول نیز استفاده کنید.

معرفی انواع شیفت

امکان معرفی انواع شیفت روزانه، هفتگی، گردشی و تعاریف اختصاصی به مدیران سازمان ها کمک میکند تا بدون هیچگونه محدودیتی بتوانند زمان حضور کارمندان در شرکت را به راحتی هرچه تمامتر مدیریت نمایند.

قوانین کارکرد

با تعیین و تخصیص قوانینی همچون محاسبات اضافه کاری به صورت روزانه یا ماهانه، تعیین همپوشانی های اضافه کار و کسری کار، تعیین محدودیت در درخواست ها، تعیین حداکثر مرخصی مجاز در سال و پارامترهایی همچون این موارد میتوانید مدیریت ترددهای کارمندان را به شیوه های مختلف برای گروه های مختلف کارمندان تنظیم کنید.

مشاهده بیشتر

مشاوران کارسو همراه شما هستن

درباره کارساعت

About KarSaat

سامانه حضور و غیاب آنلاین

حضور و غیاب کارمندان یکی از بخش های مهم مدیریت کسب و کار و همچنین جزء دغدغه های همیشگی واحد منابع انسانی است. بدون یک سیستم حضور و غیاب دقیق نمی شود میزان وفاداری و کیفیت عملکرد نیروها را ارزیابی کرد. وقتی می خواهید به کارمندان خود بر اساس عملکردشان امتیاز دهید، این عملکرد تنها بر پایه سخت کوشی ارزیابی نمی شود؛ سازگاری با مقررات و فرهنگ سازمانی نیز وجه مهمی است و بدون داشتن یک سامانه حضور وغیاب، بررسی داده ها کار دشواری خواهد بود.

کارساعت به شما این امکان را می­دهد تا کنترل حضور و غیاب پرسنل را بر اساس تعریف انواع شیفت با پارامترهایی نظیر ساعات ورود و خروج، اضافه کاری، تعطیل کاری، جمعه کاری، کسری کار، تاخیر، تعجیل، شبکاری و نوبت کاری های صبح عصر شب داشته باشید.

همچنین در لحظه قادر به مشاهده گزارش کارکرد آنلاین و یا دریافت خروجی به صورت فایل اکسل یا خروجی برنامه های حسابداری در کارسو خواهید بود تا به راحتی کارکرد ساعتی پرسنل را برای محاسبه حقوق و دستمزد داشته باشید.


مشتریان

customers

500 +
شرکت ثبت شده
12000 +
کارمند ثبت شده
1500 +
پروژه تشکیل شده

استفاده از

30 روز کاربری رایگان

و استفاده از تمام خدامات

تصاویر کارساعت

KarSaat images

  سوالات متداول

  FAQ

  تلفن تماس

  02191090814-15

  پست الکترونیکی

  info@Karsu.com

  کلیه محتواها و مطالب متعلق به شرکت کارسو می باشد