کارپول

نرم افزار حقوق و دستمزد

کارپول چیست ؟

نرم افزار حقوق و دستمزد آنلاین

در بسیاری از شرکت ها بدلیل پیچیده بودن و شخصی سازی قوانین کار از نرم افزار اکسل استفاده میشود. با کارپول قادر هستید به خوبی قوانین شخصی سازی شده برای هر فرد یا گروهی را آماده نمایید و با چند کلیک ساده کل حقوق و دستمزد کارمندان سازمان را آماده نمایید.

وام، مساعده، خروجی بیمه و مالیات از جمله امکاناتی است که در نرم افزار حقوق و دستمزد کارپول پیاده سازی شده است تا مدیران بتوانند به راحتی یک سیستم حقوق و دستمزد جامع را در اختیار داشته باشند.

ورود به پنل کاربری

مجموعه کارسو برای رفاه حال مشتریان، دسترسی به پنل کاربری را از روش های مختلف میسر ساخته است. کاربران قادر هستند با کلیک بر روی هر یک از دکمه های زیر پلت فرم مورد نظر خود را انتخاب کنند و در ادامه محل کار خود را مدیریت نمایند.

با ویژگی های کارپول بیشتر آشنا شوید...

چرا باید کارپول را داشته باشیم ؟

سامانه حقوق و دستمزد آنلاین کارپول به گونه‌ای طراحی شده است که تمامی گزارش‎‌های مالی مربوطه را به مدیران ارائه می‌دهد و خروجی‌های مربوط به مالیات، بیمه و بانک را طبق آخرین فرمت‌های سازمان‌ در اختیار شما قرار می‌دهد. از طرفی با توجه به امکان دسترسی کارمندان به پنل شخصیشان این امکان فراهم می شود تا گزارش های مربوط به حقوق و دستمزد، بدون مراجعه به بخش منابع انسانی نیز قابل دسترس باشند.

حکم کارگزینی

همه قوانین حقوقی در حکم کارگزینی خلاصه میشود. شما قادر هستید به راحتی احکام کارگزینی مختلفی را برای کارمندان خود معرفی نمایید و محاسبات حقوقی را با توجه به آنها انجام دهید.

فیش حقوقی

با چند کلیک ساده یک ردیف حقوقی بسازید، کارمندان را به آن اضافه کنید تا حقوق آنها محاسبه شود. بعد از تایید ردیف حقوقی و دریافت خروجی بانک فیش های حقوقی را برای مشاهده توسط کارمندان اشتراک گذاری کنید.

محاسبه بیمه

نرم افزار حقوق و دستمزد کارپول نیاز شما را به تولید دیسک بیمه برطرف کرده است. پس از تولید فیش حقوقی قادر هستید خروجی بیمه را به صورت فایل دریافت کنید و در سایت تامین اجتماعی بارگذاری کنید.

محاسبه مالیات

کارپول نیاز شما را به تولید دیسک مالیات برطرف کرده است. پس از تولید فیش حقوقی قادر هستید خروجی مالیات را به صورت فایل دریافت کنید و در سایت اداره مالیات بارگذاری کنید.

مزایا و کسورات

پارامترهایی همچون حق مسکن، خوار و بار، حق اولاد را به عنوان مزایا و مواردی همچون حق سرویس، بیمه تکمیلی را به عنوان کسورات تعریف نمایید و در فیش حقوقی لحاظ کنید.

درخواست مساعده

این امکان را به کارمندان بدهید تا بتوانند در طول ماه مساعده درخواست دهند. مبلغ درخواستی تایید شده به صورت اتوماتیک از فیش حقوقی کسر خواهد شد.

درخواست وام

این امکان را به کارمندان بدهید تا بتوانند وام درخواست دهند.اقساط مبلغ دخواستی تایید شده ماهانه به صورت اتوماتیک از فیش حقوقی کسر خواهد شد.

محاسبات سنوات

این امکان در کارپول فراهم است تا پایه سنوات و حق سنوات را به راحتی در احکام حقوقی تعریف کنید. محاسبات آن در فیش حقوقی به صورت اتوماتیک انجام می شود.

معرفی کارگاه

برای محاسبه و تولید فایل بیمه، نیاز به تعریف کارگاه دارید. هر تعداد کارگاه که نیاز است را به سیستم معرفی نمایید و کارمندان را به آن اضافه کنید تا در زمان محاسبات بیمه ای همه فرایندها اتوماتیک انجام شود.

پاداش و جریمه

با نرم افزار حقوق و دستمزد کارپول برای کارمندان خود همواره میتوانید پاداش و جریمه و یا مزایا و کسورات خارج از حکم حقوقی تعریف نمایید و به صورت مقطعی، دوره ای و همیشگی آنها را در فیش حقوقی کارمندان خود لحاظ کنید.

بدون محدودیت در تعداد پرسنل

بسیاری از سازمان های بزرگ دارای شعبه های متعدد اند. این سازمان ها صدها کارمند دارند که هر کدامشان دارای شرایط و تعهدات خاص خود است. برای شرکت هایی در این سطح، دشوار خواهد بود که همچنان با سیستم های آفلاین قدیمی همه چیز را کنترل کنند تا ببینند چه کسانی در طول ماه سر وقت به محل کار می آیند. مهم نیست چند کارمند داشته باشید؛ سامانه حقوق و دستمزد می تواند این چالش را در هر مقیاسی برطرف کند.

تعرفه پکیج ها

همه محصولات کارسو در پکیج ها با امکانات، دوره ها و قیمت های متفاوت برای هر نوع شرکت یا سازمانی آماده سازی شده است.

فرقی نخواهد داشت که شما یک سازمان بزرگ و یا یک گروه استارتاپی کوچک باشد.

با توجه به نیاز سازمان خود یکی از پکیج های کارسو را انتخاب نمایید و جهت مدیریت شرکت یا سازمان خود از آن بهره مند شوید.

ویدئو نمایشی از محیط پنل

در این ویدئو قادر هستید برخی از بخش های کاربری از کارپول را مشاهده نمایید.

پخش ویدیو

درخواست مشاوره رایگان

در صورت نیاز به مشاوره، لطفا نام و نام خانوادگی خود به همراه شماره موبایل و نام شهرستان را از طریق فرم رو به رو برای ما ارسال نمایید.

 

با ارسال اطلاعات خود از طریق این فرم، کارشناسان ما ظرف مدت حداکثر 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت و مشاوره لازم را در مورد محصولات به شما خواهند داد.

سوالات متداول

در بسیاری از شرکت ها بدلیل پیچیده بودن و شخصی سازی قوانین کار از نرم افزار اکسل استفاده میشود. با کارپول قادر هستید به خوبی قوانین شخصی سازی شده برای هر فرد یا گروهی را آماده نمایید و با چند کلیک ساده کل حقوق و دستمزد کارمندان سازمان را آماده نمایید.

نرم افزار حقوق و دستمزد کارپول به گونه‌ای طراحی شده است که تمامی گزارش‎‌های مالی مربوطه را به مدیران ارائه می‌دهد و خروجی‌های مربوط به مالیات، بیمه و بانک را طبق آخرین فرمت‌های سازمان‌ در اختیار شما قرار می‌دهد. از طرفی با توجه به امکان دسترسی کارمندان به پنل شخصیشان این امکان فراهم می شود تا گزارش های مربوط به حقوق و دستمزد، بدون مراجعه به بخش منابع انسانی نیز قابل دسترس باشند.​

بله در سامانه حقوق و دستمزد کارپول این امکان وجود دارد که کارمندان بتوانند وام درخواست دهند.اقساط مبلغ دخواستی تایید شده ماهانه به صورت اتوماتیک از فیش حقوقی کسر خواهد شد.

لایسنس اختصاصی

در نسخه اختصاصی، کارسو بر روی سرورهای سازمان شما قرار میگیرد، برای سازمان شما شخصی سازی میشود و امکان درخواست برای هرگونه فیچر اختصاصی برای شما امکانپذیر خواهد بود. برای آگاهی بیشتر با ما درتماس باشید.

براحتی از سیستم جدید استفاده کن

هر سیستمی در نگاه اول ممکن است برای کاربر پیچیده بنظر برسد. سعی ما بر آن است که تجربه کاربری متفاوت از آنچه را که کاربران از یک سیستم جامع یکپارچه انتظار دارند را در عین سادگی بوجود آوریم. لطفا پس از راه اندازی محل کار خود با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن سیستم را به نحوه احسن پیاده سازی نمایید.

۰۸۱۵ ۹۱۰۹ – ۰۲۱

۰۸۱4 ۹۱۰۹ – ۰۲۱

۰012 993 – ۰911

اول ببین، بعد بخر

با توجه به وجود انواع سامانه های مدیریت آنلاین کسب و کار، کارسو این امکان را برای مشتریان خود فراهم نموده است تا بتوانند قبل از خرید محصول امکانات و کیفیت آن را مورد بررسی و ارزیابی خود قرار دهند. 

لذا به راحتی برای یک حساب کاربری بسازید و پس از ورود به حساب کاربری خود، با انتخاب گزینه دمو در پنل انتخاب محصولات بصورت کامل و بدون محدودیت محصولات کارسو را مورد ارزیابی خود قرار دهید.