نرم افزار حقوق و دستمزد

نرم افزار حقوق و دستمزد

نرم افزار حقوق و دستمزد (کارپول)، سامانه ای است که تمامی امور مالی مربوط به کارمندان، اعم از پرداخت حقوق و بایگانی مالیات آن ها را انجام می دهد. از دیگر کارکردهای نرم افزار کارپول، می توان به  محاسبه حق‌الزحمه، مالیات و کسورات و پرداخت مالیات به دولت اشاره کرد.

۳۰ روز

رایگان

۳ ماهه

۱۶۰,۰۰۰

تومان
۶ ماهه

۳۲۰,۰۰۰

تومان
۱۲ ماهه

۴۸۰,۰۰۰

تومان
۲۴ ماهه

۹۰۰,۰۰۰

تومان

نیاز به نرم افزار حقوق دستمزد

نیاز به نرم افزار حقوق و دستمزد در یک سازمان از زمانی احساس می شود که اولین کارمند استخدام می شود. شما می توانید وظیفه محاسبه حقوق و مزایای کارمندان سازمان را با توجه به اطلاعات موجود اولیه انجام دهید. با توجه به یکپارچگی سیستم کارسو، این عمل با نرم افزارهای کارپول و کارساعت انجام می شود. چرا که در صورت کار با نرم افزار کارسو می توانید از اطلاعات وارد شده در آن، برای سامانه پرسنلی  (کاپوشه)،  تقویم سازمانی آنلاین(کارسال) ، اتوماسیون تغذیه(کارفود) ،سامانه حضور غیاب آنلاین(کارساعت) و  رهگیری آنلاین کارمندان (کارمپ) و همچنین دستگاه حضور غیاب (کارتیک)  نیز استفاده کنید.

همین حالا از دموی رایگان ۳۰ روزه کارپول استفاده کنید

با توجه به وجود انواع نرم افزارهای حقوق و دستمزد، کارسو این امکان را برای مشتریان خود فراهم نموده است تا بتوانند قبل از خرید محصول امکانات و کیفیت آن را مورد بررسی و ارزیابی خود قرار دهند. 

لذا به راحتی برای یک حساب کاربری بسازید و پس از ورود به حساب کاربری خود، با انتخاب گزینه دمو در پنل انتخاب محصولات بصورت کامل و بدون محدودیت نرم افزار حقوق دستمزد آنلاین کارپول را مورد ارزیابی خود قرار دهید.

امکانات نرم افزار حقوق و دستمزد آنلاین

سامانه حقوق و دستمزد کارپول به صورت آنلاین و از طریق موبایل، تبلت و کامپیوتر قابل دسترس است و شما با عضویت در سامانه کارسو می توانید از خدمات و مزایای سرویس کارپول نیز استفاده کنید. ایت نرم افزار حقوق و دستمزد آنلاین بسیار کاربردی است و رابط کاربری آسانی دارد. این نرم افزار در هر زمانی که شما بخواهید به صورت آنی حقوق کارمندان را محاسبه کرده و نمایش می دهد و همچنین قادر به صدور فیش حقوقی با جزئیات دقیق است. با استفاده از این پنل شما می توانید برای هر کارمند جزئیات شخصی مانند وام،پاداش و مساعده تعریف کنید. همچنین این سرویس به صورت خودکار میزان ساعت کار، تاخیر، اضافه کار و در نهایت حقوق، مالیات و حق بیمه را برای شما محاسبه  می کند.

نرم افزار حقوق دستمزد

اهمیت داشتن نرم افزار حقوق و دستمزد

با توجه به اینکه هزینه‌های مربوط به حقوق و دستمزد سهم بزرگی از هزینه‌های یک سازمان را تشکیل می‌دهند، محاسبه دقیق و به موقع حقوق و مزایای کارکنان از اهمیت بسیاری برخوردار است. اما نگران نباشید؛ سامانه حقوق دستمزد کارپول به تمام نیازهای سازمان شما پاسخ می دهد.

نرم افزار حقوق و دستمزد

گزارشات مالی کارپول

سامانه حقوق و دستمزد آنلاین کارپول به گونه‌ای طراحی شده است که تمامی گزارش‎‌های مالی مربوطه را به مدیران ارائه می‌دهد و خروجی‌های مربوط به مالیات، بیمه و بانک را طبق آخرین فرمت‌های سازمان‌ در اختیار شما قرار می‌دهد. از طرفی با توجه به امکان دسترسی کارمندان به پنل شخصیشان این امکان فراهم می شود تا گزارش های مربوط به حقوق و دستمزد، بدون مراجعه به بخش منابع انسانی نیز قابل دسترس باشند.

 

کارسو دستیار آنلاین کسب و کار شما