کارساعت

سامانه حضور و غیاب آنلاین

کارساعت چیست ؟

سامانه حضور و غیاب آنلاین

کارساعت به شما این امکان را میدهد تا کنترل حضور و غیاب پرسنل را بر اساس تعریف انواع شیفت با پارامترهای کارکرد شامل ساعات ورود و خروج، اضافه کاری، تعطیل کاری، جمعه کاری، کسری کار، تاخیر، تعجیل، شبکاری و نوبت کاری های صبح عصر شب داشته باشید.

همچنین در لحظه قادر به مشاهده گزارش کارکرد و یا دریافت خروجی به صورت فایل اکسل یا سایر برنامه های حسابداری متصل به کارسو خواهید بود تا به راحتی کارکرد ساعتی پرسنل را برای محاسبه حقوق و دستمزد داشته باشید.

ورود به پنل کاربری

مجموعه کارسو برای رفاه حال مشتریان، دسترسی به پنل کاربری را از روش های مختلف میسر ساخته است. کاربران قادر هستند با کلیک بر روی هر یک از دکمه های زیر پلت فرم مورد نظر خود را انتخاب کنند و در ادامه محل کار خود را مدیریت نمایند.

با ویژگی های کارساعت بیشتر آشنا شوید...

چرا باید کارساعت را داشته باشیم ؟

حضور و غیاب کارمندان یکی از بخش های مهم مدیریت کسب و کار و همچنین جزء دغدغه های همیشگی واحد منابع انسانی است. بدون یک سیستم حضور و غیاب دقیق نمی شود میزان وفاداری و کیفیت عملکرد نیروها را ارزیابی کرد. وقتی می خواهید به کارمندان خود بر اساس عملکردشان امتیاز دهید، این عملکرد تنها بر پایه سخت کوشی ارزیابی نمی شود؛ سازگاری با مقررات و فرهنگ سازمانی نیز وجه مهمی است و بدون داشتن یک سامانه حضور وغیاب، بررسی داده ها کار دشواری خواهد بود.

داشبرد مدیریتی

از طریق داشبرد مدیریتی به راحتی همه کارمندان را رصد کنید و چک کنید چه کسانی حاضر و چه کسانی غایب هستند، درخواست های مرخصی را مشاهده کنید و گزارش کارمندانی که دارای تردد ناقص یا موقتی هستند را دریافت کنید.

یکپارچه با سایر محصولات

یکی از برترین مزیت نرم افزارهای امروزی یکپارچگی آنهاست. با توجه به یکپارچگی زیرسیستم های مختلف در کارسو، در صورت استفاده از کارساعت می توانید از اطلاعات وارد شده در آن برای کارسال، کارفود، کارمپ، کارتیک و کارپول نیز استفاده کنید.

معرفی انواع شیفت

امکان معرفی انواع شیفت روزانه و هفتگی و تعاریف اختصاصی برای روزهای تعطیلات رسمی برای انواع پارامترهای مانند زمان ورود و خروج، تاخیر، تعجیل، اضافه کار، نوبتکار و غیره.

معرفی انواع عدم حضور

براحتی انواع عدم حضور شامل مرخصی روزانه، ساعتی، غیبت، استعلاجی را تعریف کنید و شرایط را برای ثبت درخواست مرخصی برای کارمندان مهیا نمایید و سپس نسبت به تایید یا رد آنها اقدام کنید.

معرفی انواع ماموریت

انواع مختلف ماموریت در سازمان خود شامل ماموریت های روزانه، ساعتی، درون شهری، برون شهری و سایر موارد مورد نظر را تعریف نمایید تا کارمندان بتوانند درخواست های خود را ثبت نمایند.

ثبت تردد نامحدود

برای شرکت ها و سازمان هایی که از دستگاه ساعت زن استفاده نمیکنن و تردد کارمندان به صورت دورکاری و یا تحت نظر مدیران و سرپرستان هر بخش تایید میشود، سامانه حضور و غیاب آنلاین (کارساعت) ابزاری مناسب برای آنها خواهد بود.

درخواست تردد

یکی از چالش ها و مشکلات در سازمان ها و شرکت ها، تردد های ناقص یا فراموش شده است که این موضوع در سامانه حضور و غیاب آنلاین (کارساعت) به راحتی پوشش داده شده است و کارمند میتواند تردد های فراموش شده را ثبت نماید.

اتصال به ساعت زن

چنانچه در سازمان یا شرکت شما از دستگاه های ساعت زن برای ثبت تردد ها استفاده میشود، نیازی به کنار گذاشتن آنها نیست، با کارساعت ترددهای ثبت شده این دستگاه ها به صورت اتوماتیک به سرور های کارسو منتقل میشود.

گزارش کارکرد حرفه ای

برای بررسی کارکرد خود یا کارمندانتان نیازی نیست به واحد منابع انسانی مراجعه کنید. کافی است از بخش گزارش ها کارمند مورد نظر را انتخاب کنید و در کسری از ثانیه به کلیه اطلاعات مربوط به ورود و خروج ها، کارکرد، اضافه کاری ها، کسر کارها و سایر پارامترهای کارکرد آنها دسترسی داشته باشید.

گزارش مرخصی ها و غیبت ها

هر کارمند در طول سال به اندازه یک ماه میتواند از مرخصی استحقاقی استفاده نماید. این موضوع در سازمان یا شرکتی که سیستم های آفلاین یا دفتری استفاده میکنند بشدت مشکل و زمانبر خواهد بود.با سامانه حضور و غیاب آنلاین (کارساعت) این گزارش در کسر از ثانیه مقابل دیدگان شما خواهد بود.

بدون محدودیت در تعداد پرسنل

بسیاری از سازمان های بزرگ دارای شعبه های متعدد اند. این سازمان ها صدها کارمند دارند که هر کدامشان دارای شرایط و تعهدات خاص خود است. برای شرکت هایی در این سطح، دشوار خواهد بود که همچنان با سیستم های آفلاین قدیمی همه چیز را کنترل کنند تا ببینند چه کسانی در طول ماه سر وقت به محل کار می آیند. مهم نیست چند کارمند داشته باشید؛ سامانه حضور و غیاب آنلاین (کارساعت) می تواند این چالش را در هر مقیاسی برطرف کند.

تعرفه پکیج ها

همه محصولات کارسو در پکیج ها با امکانات، دوره ها و قیمت های متفاوت برای هر نوع شرکت یا سازمانی آماده سازی شده است.

فرقی نخواهد داشت که شما یک سازمان بزرگ و یا یک گروه استارتاپی کوچک باشد.

با توجه به نیاز سازمان خود یکی از پکیج های کارسو را انتخاب نمایید و جهت مدیریت شرکت یا سازمان خود از آن بهره مند شوید.

ویدئو نمایشی از محیط پنل

در این ویدئو قادر هستید برخی از بخش های کاربری از کارساعت را مشاهده نمایید.

پخش ویدیو

درخواست مشاوره رایگان

در صورت نیاز به مشاوره، لطفا نام و نام خانوادگی خود به همراه شماره موبایل و نام شهرستان را از طریق فرم رو به رو برای ما ارسال نمایید.

 

با ارسال اطلاعات خود از طریق این فرم، کارشناسان ما ظرف مدت حداکثر 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت و مشاوره لازم را در مورد محصولات به شما خواهند داد.

سوالات متداول

کارساعت یا سامانه حضور و غیاب آنلاین به شما این امکان را میدهد تا کنترل حضور و غیاب پرسنل را بر اساس تعریف انواع شیفت با پارامترهای کارکرد شامل ساعات ورود و خروج، اضافه کاری، تعطیل کاری، جمعه کاری، کسری کار، تاخیر، تعجیل، شبکاری و نوبت کاری های صبح عصر شب داشته باشید.

حضور و غیاب کارمندان یکی از بخش های مهم مدیریت کسب و کار و همچنین جزء دغدغه های همیشگی واحد منابع انسانی است. بدون یک سیستم حضور و غیاب دقیق نمی شود میزان وفاداری و کیفیت عملکرد نیروها را ارزیابی کرد. وقتی می خواهید به کارمندان خود بر اساس عملکردشان امتیاز دهید، این عملکرد تنها بر پایه سخت کوشی ارزیابی نمی شود؛ سازگاری با مقررات و فرهنگ سازمانی نیز وجه مهمی است و بدون داشتن یک سامانه حضور وغیاب، بررسی داده ها کار دشواری خواهد بود.

هر سیستمی در نگاه اول ممکن است برای کاربر پیچیده بنظر برسد. سعی ما بر آن است که تجربه کاربری متفاوت از آنچه را که کاربران از یک سیستم جامع یکپارچه انتظار دارند را در عین سادگی بوجود آوریم.

بله.شما میتوانید با خروجی گرفتن به صورت فایل اکسل آن را به برنامه های حسابداری و همچنین سامانه حقوق و دستمزد(کارپول)متصل کنید.

یکی از برترین مزیت نرم افزارهای امروزی یکپارچگی آنهاست. با توجه به یکپارچگی زیرسیستم های مختلف در کارسو، در صورت استفاده از سامانه حضور و غیاب آنلاین (کارساعت) می توانید از اطلاعات وارد شده در آن برای کارسال، کارفود، کارمپ، کارتیک و کارپول نیز استفاده کنید.

لایسنس اختصاصی

در نسخه اختصاصی، کارسو بر روی سرورهای سازمان شما قرار میگیرد، برای سازمان شما شخصی سازی میشود و امکان درخواست برای هرگونه فیچر اختصاصی برای شما امکانپذیر خواهد بود. برای آگاهی بیشتر با ما درتماس باشید.

براحتی از سیستم جدید استفاده کن

هر سیستمی در نگاه اول ممکن است برای کاربر پیچیده بنظر برسد. سعی ما بر آن است که تجربه کاربری متفاوت از آنچه را که کاربران از یک سیستم جامع یکپارچه انتظار دارند را در عین سادگی بوجود آوریم. لطفا پس از راه اندازی محل کار خود با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن سیستم را به نحوه احسن پیاده سازی نمایید.

۰۸۱۵ ۹۱۰۹ – ۰۲۱

۰۸۱4 ۹۱۰۹ – ۰۲۱

۰012 993 – ۰911

اول ببین، بعد بخر

با توجه به وجود انواع سامانه های مدیریت آنلاین کسب و کار، کارسو این امکان را برای مشتریان خود فراهم نموده است تا بتوانند قبل از خرید محصول امکانات و کیفیت آن را مورد بررسی و ارزیابی خود قرار دهند. 

لذا به راحتی برای یک حساب کاربری بسازید و پس از ورود به حساب کاربری خود، با انتخاب گزینه دمو در پنل انتخاب محصولات بصورت کامل و بدون محدودیت محصولات کارسو را مورد ارزیابی خود قرار دهید.