سامانه حضور غیاب آنلاین

حضور غیاب آنلاین کارمندان یکی از بخش های مهم مدیریت کسب و کار و همچنین جزء دغدغه های همیشگی واحد منابع انسانی است. بدون یک سیستم حضور و غیاب دقیق نمی شود میزان وفاداری و کیفیت عملکرد نیروها را ارزیابی کرد. وقتی می خواهید به کارمندان خود بر اساس عملکردشان امتیاز دهید، این عملکرد تنها بر پایه سخت کوشی ارزیابی نمی شود؛ سازگاری با مقررات و فرهنگ سازمانی نیز وجه مهمی است و بدون داشتن یک نرم افزار حضور غیاب آنلاین، بررسی داده ها کار دشواری خواهد بود.

در ادامه به بیان چهار دلیل اساسی می پردازیم که ثابت می کنند چرا نرم افزار حضور غیاب کارساعت بهترین است.

ظرفیت نامحدود سامانه حضور غیاب کارسو

بسیاری از سازمان های بزرگ دارای شعبه های متعدد اند. این سازمان ها هزاران کارمند دارند که هر کدامشان دارای حقوق و تعهدات خاص خود است. برای شرکت هایی در این سطح دشوار خواهد بود که همچنان به صورت دستی و با صفحات کاغذ همه چیز را کنترل کنند تا ببینند چه کسانی در طول ماه سر وقت به محل کار می آیند. مهم نیست چند کارمند داشته باشید؛ حضور غیاب آنلاین کارساعت می تواند این چالش را در هر مقیاسی برطرف کند.

همچنین برای ساده تر شدن مدیریت دستمزدها می توانید از نرم افزار حقوق و دستمزد کارپول استفاده کنید که یکی دیگر از سامانه های آنلاین کنترل کسب و کار است.

۳۰ روز

رایگان

۳ ماهه

۱۸۰,۰۰۰

تومان
۶ ماهه

۳۱۵,۰۰۰

تومان
۱۲ ماهه

۵۱۶,۰۰۰

تومان
۲۴ ماهه

۹۱۲,۰۰۰

تومان

دسترسی کارمندان به گزارش ها در کارساعت

به غیر از روسا و مدیران، خود کارکنان هم نیاز دارند که به اطلاعات حضور غیاب آنلاین دسترسی داشته باشند. آن ها نیز می خواهند بدانند که در طول یک ماه چند ساعت غیبت، تاخیر، مرخصی و یا اضافه کاری داشته اند. بدون یک نرم افزار آنلاین، کارمندان مجبورند برای دستیابی به اطلاعات، لیست حضور غیاب را به صورت دستی از دپارتمان منابع انسانی درخواست کنند و چه بسا که دپارتمان تمایلی به ارائه لیست نداشته باشد. این اتفاق در رابطه میان کارکنان و کارفرما باعث عدم شفافیت می شود که به هیچ وجه مطلوب نیست.

کارساعت هماهنگ با دستگاه های گوناگون

یک نرم افزار حضور و غیاب آنلاین در مقایسه با سیستم حضور و غیاب دستی، بسیار کاربردی تر است.کارساعت یک سیستم حضور و غیاب آنلاین در بستر وب و موبایل است..با استفاده از این محصول راه های زیادی برای کارکنان شما وجود دارد که ساعت ورود و خروج خود را ثبت کنند . مرسوم ترین این راه ها ثبت تردد از طریق دستگاه حضور غیاب و یا ثبت ورود و خروج در نرم افزار از طریق موبایل، تبلت یا کامپیوتر است.

با استفاده از این سامانه کارمندان شما دیگر مجبور نیستند فرم های حضور و غیاب را (به جای خود یا دیگران! ) پر کنند.

همچنین حضور غیاب آنلاین کارساعت بررسی لیست های حضور و غیاب را برای مدیران آسان کرده است. حتما شما هم به عنوان یک مدیر مشغله های زیادی دارید. کافی است لپتاپ یا گوشی هوشمند خود را باز کنید تا ببینید کدام یک از کارکنانتان هنوز وارد دفتر نشده است.

همین حالا از دموی رایگان ۳۰ روزه کارساعت استفاده کنید

با توجه به وجود انواع سامانه های حضور غیاب کارسو این امکان را برای مشتریان خود فراهم نموده است تا بتوانند قبل از خرید محصول امکانات و کیفیت آن را مورد بررسی و ارزیابی خود قرار دهند. 

لذا به راحتی برای یک حساب کاربری بسازید و پس از ورود به حساب کاربری خود، با انتخاب گزینه دمو در پنل انتخاب محصولات بصورت کامل و بدون محدودیت حضور غیاب آنلاین کارساعت را مورد ارزیابی خود قرار دهید.

حضور غیاب آنلاین و سیستم بلادرنگ

وقتی می خواهید میزان تاخیرهای یکی از کارکنانتان را بررسی کنید، انجام این کار به صورت دستی زمان زیادی خواهد گرفت. اما با حضور غیاب آنلاین کارساعت در هر زمان یا مکانی که باشید به اطلاعات لازم دسترسی خواهید داشت.کلیه فرامین هشداری و عملیاتی در این سیستم بلادرنگ یا real time هستند و با انجام یک عملیات توسط کاربر ، نتایج آن بلافاصله در سایر گزارش ها اعمال می شود.

همچنین اگر از زاویه دید کارمندان نگاه کنیم، این سامانه به نیروها اجازه خواهد داد در هر مکانی که هستند کار خود را بدون نگرانی انجام دهند.اگر نیروی کار شما خارج از شرکت کار می کند، با کارساعت این امکان فراهم می شود که اوتردد خود را در محدوده مکانی مورد توافق ثبت نماید. البته شما می توانید با نصب نرم افزار کارمپ به آسانی رهگیری آنلاین کارمندان را انجام دهید.

یکپارچگی حضور غیاب آنلاین و سایر محصولات کارسو

فواید بالا تنها با استفاده از یک سامانه حرفه ای به دست خواهند آمد. سامانه حضور و غیاب کارساعت به شما این امکان را می دهد که به آسانی اطلاعات مربوط به حضور و غیاب، تاخیر و برگه های مرخصی را مدیریت کنید. این سامانه کار دپارتمان منابع انسانی را آسان تر می کند و از تقلب های احتمالی کارکنان نیز جلوگیری می نماید.

اگر هنوز مشغول استفاده از روش های دستی و کاغذی برای کنترل نظم در سازمانتان هستید، امروز زمان خوبی است که روشی جدیدتر را امتحان کنید. استفاده از سامانه حضور و غیاب کارساعت در کنار محصولاتی مثل اتوماسیون تغذیه، سامانه پرسنلی و تقویم سازمانی آنلاین به شما کمک می کند تا در کسب و کار خود به بهترین تبدیل شوید.