نرم افزار حضور و غیاب آنلاین

سامانه حضور غیاب آنلاین

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ورود دستگاه های پیشرفته به بازار امکان بررسی حضور و غیاب کارمندان براحتی و با کمترین هزینه‌ها در اختیار مدیران قرار گرفته‌است. با نصب دستگاه‌ حضور و غیاب که برای همین منظور طراحی شده‌اند در ادارات و شرکت ها، کارمندان در هنگام ورود خروج با مراجعه به این دستگاه و با استفاده از ابزارهای مختلف مانند کارت های هوشمند، اثرانگشت، اسکن چهره و… ورود و خروج خود را ثبت می‌نمایند. به مرور زمان و با پیشرفت تکنولوژی از قابلیت‌های بیومتریک انسان نظیر اثرانگشت، عنبیه چشم، چهره و… بهره جستند که امکان هر گونه تقلب را از بین می‌برد و سهولت بیشتری برای کارمندان به همراه دارد.

ویژگی های نرم افزار حضور و غیاب کارساعت ...

مشاوره و خرید

درصورت نیاز به مشاوره لطفا اطلاعات خود را داخل فرم مقابل پر کنید. کارشناس ما ظرف حداکثر 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت

درخواست با موفقیت ارسال شد

مشتریان کارسو

سایر نرم افزارهای مدیریتی کارسو

ورود به پنل کاربری

با کلیک روی هریک از لینک های زیر پلتفرم مورد نظر خود را انتخاب کنید.

کارساعت یا سامانه حضور و غیاب آنلاین به شما این امکان را میدهد تا کنترل حضور و غیاب پرسنل را بر اساس تعریف انواع شیفت با پارامترهای کارکرد شامل ساعات ورود و خروج، اضافه کاری، تعطیل کاری، جمعه کاری، کسری کار، تاخیر، تعجیل، شبکاری و نوبت کاری های صبح عصر شب داشته باشید.

حضور و غیاب کارمندان یکی از بخش های مهم مدیریت کسب و کار و همچنین جزء دغدغه های همیشگی واحد منابع انسانی است. بدون یک سیستم حضور و غیاب دقیق نمی شود میزان وفاداری و کیفیت عملکرد نیروها را ارزیابی کرد. وقتی می خواهید به کارمندان خود بر اساس عملکردشان امتیاز دهید، این عملکرد تنها بر پایه سخت کوشی ارزیابی نمی شود؛ سازگاری با مقررات و فرهنگ سازمانی نیز وجه مهمی است و بدون داشتن یک سامانه حضور وغیاب، بررسی داده ها کار دشواری خواهد بود.

هر سیستمی در نگاه اول ممکن است برای کاربر پیچیده بنظر برسد. سعی ما بر آن است که تجربه کاربری متفاوت از آنچه را که کاربران از یک سیستم جامع یکپارچه انتظار دارند را در عین سادگی بوجود آوریم.

بله.شما میتوانید با خروجی گرفتن به صورت فایل اکسل آن را به برنامه های حسابداری و همچنین سامانه حقوق و دستمزد(کارپول)متصل کنید.

یکی از برترین مزیت نرم افزارهای امروزی یکپارچگی آنهاست. با توجه به یکپارچگی زیرسیستم های مختلف در کارسو، در صورت استفاده از اپلیکیشن حضور و غیاب آنلاین (کارساعت) می توانید از اطلاعات وارد شده در آن برای کارسال، کارفود، کارمپ، کارتیک و کارپول نیز استفاده کنید.

اشتراک گذاری

برچسب ها

ارسال دیدگاه