نرم افزار محاسبه حقوق و دستمزد آنلاین

سامانه محاسبه حقوق و دستمزد آنلاین

در بسیاری از شرکت ها به دلیل پیچیده بودن و شخصی سازی قوانین، از نرم افزار اکسل استفاده میشود. با کارپول به خوبی قادر هستید قوانین شخصی سازی شده برای هر فرد یا گروهی را آماده نمایید. و با چند کلیک ساده کل حقوق و دستمزد کارمندان را آماده نمایید. وام، مساعده، خروجی بیمه و مالیات از جمله امکاناتی است که در نرم افزار آنلاین محاسبه حقوق و دستمزد کارپول پیاده سازی شده است. این امر باعث شده تا مدیران بتوانند به راحتی یک سیستم جامع حقوق و دستمزد را در اختیار داشته باشند.

ویژگی های نرم افزار حقوق و دستمزد کارپول ...

مشاوره و خرید

درصورت نیاز به مشاوره لطفا اطلاعات خود را داخل فرم مقابل پر کنید. کارشناس ما ظرف حداکثر 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت

درخواست با موفقیت ارسال شد

مشتریان کارسو

سایر نرم افزارهای مدیریتی کارسو

ورود به پنل کاربری

با کلیک روی هریک از لینک های زیر پلتفرم مورد نظر خود را انتخاب کنید.

در بسیاری از شرکت ها بدلیل پیچیده بودن و شخصی سازی قوانین کار از نرم افزار اکسل استفاده میشود. با کارپول قادر هستید به خوبی قوانین شخصی سازی شده برای هر فرد یا گروهی را آماده نمایید و با چند کلیک ساده کل حقوق و دستمزد کارمندان سازمان را آماده نمایید.

نرم افزار حقوق و دستمزد کارپول به گونه‌ای طراحی شده است که تمامی گزارش‎‌های مالی مربوطه را به مدیران ارائه می‌دهد و خروجی‌های مربوط به مالیات، بیمه و بانک را طبق آخرین فرمت‌های سازمان‌ در اختیار شما قرار می‌دهد. از طرفی با توجه به امکان دسترسی کارمندان به پنل شخصیشان این امکان فراهم می شود تا گزارش های مربوط به حقوق و دستمزد، بدون مراجعه به بخش منابع انسانی نیز قابل دسترس باشند.

بله در نرم افزار محاسبه حقوق و دستمزد کارپول این امکان وجود دارد که کارمندان بتوانند وام درخواست دهند.اقساط مبلغ دخواستی تایید شده ماهانه به صورت اتوماتیک از فیش حقوقی کسر خواهد شد.

اشتراک گذاری

برچسب ها

ارسال دیدگاه