مدیریت وام پرسنل

وام هایی که توسط پرسنل درخواست شده است، از این بخش قابل دسترس هستند. همچنین میتوانید از این بخش برای کارمندان خود، بدون آنکه آنها درخواستی ثبت کرده باشند، وام ثبت نمایید. 

1- برای دسترسی به این بخش از منوی کارپول – تخصیص – زیرمنوی وام را انتخاب نمایید. در این صفحه قادر هستید لیست وام های درخواستی را مشاهده نمایید و نسب به تایید یا رد آنها اقدام کنید.

۲- این بخش در دسترس افرادی است که به مجوز “تخصیص وام به کارمندان” دسترسی داشته باشند.

برای آشنایی بیشتر با این بخش به محتوای آموزشی معرفی دسترسی ها و تخصیص دسترسی ها مراجعه کنید.

3- در هنگام تخصیص وام جدید به کارمندان، از لیست کارمندان، موارد مورد نظر را انتخاب نمایید و سپس اطلاعات وام را تعیین کنید و بر روی دکمه ذخیره کلیک کنید.

4- برای تایید، رد و یا ویرایش وام روی دکمه ویرایش بزنید و اطلاعات مورد نظر را تعیین کنید و پس از تایید یا رد درخواست، بر روی ذخیره کلیک کنید.

5- درخواست وامی که تایید شده باشد، برای آن دفترچه قسط فعال شده است و قابل ویرایش به حالت عادی نمی باشد. سعی کنید تا انجا که ممکن است وام تایید شده ای را که نیاز به اصلاحات دارد و بخش از آن پرداخت شده است را ویرایش نکنید و با تسویه آن وام و درج وامی دیگر ، اصلاح آن را انجام دهید.

برای ویرایش وام تایید شده بر روی دکمه قفل بزنید و آن را از حالت قفل بودن خارج کنید و سپس نسبت به ویرایش وام اقدام کنید.

6- برای مشاهده دفترچه قسط هر وام و وضعیت اقساط آن بر روی دکمه تعیین شده در تصویر کلیک کنید. همچنین با کلیک بر روی وضعیت وام میتوانید ، آن را به حالت پرداخت شده یا پرداخت نشده تغییر وضعیت دهید.

7- جهت تسویه وام بر روی دکمه تعیین شده در تصویر بزنید و سپس در پنجره ظاهر شده بر روی دکمه تسویه حساب کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.