داشبرد کارساعت

در کارساعت برای مشاهده وضعیت فعلی از گزارش ها، بخشی با عنوان داشبرد طراحی شده است که همه کارمندان به آن دسترسی دارند که به توضیح بخش های مختلف آن میپردازیم : 

1- مشاهده ورود و خروج های هفته اخیر: در این بخش کارمند میتواند اطلاعات مربوط به ورود و خروج هفته اخیر خودش را به همراه اطلاعات و پیام های احتمالی آنها مشاهده نماید. همچنین قادر است اطلاعات مربوط به کارکرد کل ماه جاری خود را مشاهده نماید. 

2- درصورتی که کاربر به مجوزهای مشخص شده در تصویر دسترسی داشته باشد میتواند بخش های بیشتری را در این قسمت مشاهده نماید که در ادامه به توضیح درباره آنها میپردازیم.

برای آشنایی بیشتر با این بخش به محتوای آموزشی معرفی دسترسی ها و تخصیص دسترسی ها مراجعه کنید.

3- گزارش از وضعیت کلی کارکرد پرسنل: در این بخش مدیر قادر است با کلیک بر روی هر یک از پرسنل، اطلاعات کارکرد آنها را مشاهده نماید.

نکته : کاربرانی که در لیست سمت راست آنلاین باشند به شکل رنگی و در صورتی که در شرکت حاضر نباشند به صورت سیاه و سفید نمایش داده میشوند.

4- مشاهده لیست مرخصی ها : در این بخش مدیر قادر است لیست مرخصی های درخواستی از سوی پرسنل را مشاهده نماید و آنها را تایید یا رد کند.

5- مشاهده لیست تردد های موقتی و یا فراموش شده : در این بخش مدیر قادر است لیست تردد هایی را که کارمند به صورت موقتی ثبت کرده است را مشاهده نماید. (تردد های موقتی نیاز به تایید مدیر دارد)

همچنین مدیر قادر است ترددهایی که به صورت ناقص ثبت شده است را مشاهده کند و نسبت به اصلاح آنها اقدام نماید.

برای آشنایی بیشتر با با این دو بخش به قسمت تایید تردد های موقتی مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.