عیب یابی رهگیری نشدن کارمندان

این قابلیت به مدیران کمک میکند تا زمانی که کارمند شروع به کار میکند، همواره موقعیت مکان کارمند خود را روی نقشه مشاهده نمایند. این عمل پیش نیازهایی دارد و چنانچه این موارد رعایت نشود ، موقعیت مکان کارمند قابل رهگیری نخواهد بود. 

1- در بخش دسترسی ها گزینه رهگیری تیک خورده باشد. دقت داشته باشید فقط و فقط موقعیت مکانی کارمندی رهگیری میشود که در بخش دسترسی ها ، گزینه مشخص شده در تصویر برای او فعال باشد.

2- مطمئن شوید که اپلیکیشن باز است. رهگیری تنها زمانی بر روی گوشی کارمند انجام میشود که اپلیکیشن در حالت اجرا باشد. منظور از در حال اجرا این است که به عنوان اپلیکیشن جاری و یا در لیست اپلیکیشن های فعال در بکگراند گوشی باشد. در صورتی که اپ به صورت کامل بسته شود، امکان رهگیری وجود نخواهد داشت.

نکته مهم : با نسخه وب امکان رهگیری فقط در زمانی خواهد بود که مرورگر برنامه جاری و باز باشد.

3- مطمئن شوید کاربر هم اکنون خروج نزده باشد. رهگیری کارمندان فقط و فقط زمانی انجام میشود که ، کارمند خروج نزده باشد. روش اول برای چک کردن تایمر ساعت کارمند در اپلیکیشن یا پنل وب است. آن را چک کنید که در حال کار است یا خیر.  

روش دوم، از منوی کارساعت – زیرمنوی داشبرد، در قسمت کاربران آنلاین ، چک کنید که ایا کارمند فعال است یا خیر.

4- اینترنت کارمند وصل باشد. مطمئن شوید که اینترنت کارمند (وایفای یا دیتا) روشن است. در صورتی که اینترنت قطع باشد امکان رهگیری وجود ندارد.

 

5- تنظیمات gps روشن باشد و روی بهترین حالت مکان یابی تنظیم شود.

6- در حالتی که gps روشن است، دسترسی اپلیکیشن کارسو به آن مجاز باشد.

7- زمانی که اپ کارسو در حالت اجرا باشد 2 آیکن در نوار وضعیت باید قابل مشاهده باشد. یکی مربوط به آیکن کارسو دیگری مربوط به آیکن gps

8- گوشی در موقعیتی باشد که GPS خوب کارکند. معمولا در طبقه های زیر هم کف ، اتاق های بدون پنجره ، آسنسور و مکان های پوشیده بخوبی کار نمیکند.

9- لپتاپ مدیر به اینترنت متصل باشد. چک کنید حتما دستگاهی که با آن میخواهید رهگیری را انجام دهید به اینترنت متصل باشد.

10- از قطع بودن VPN یا Proxy روی سیستم خود اطمینان حاصل کنید. چنانچه روی سیستم vpn یا proxy فعال کرده باشید رهگیری با اختلال مواجه خواهد شد.

11- در روی نقشه یک بار کلید F5 را بزنید. ممکن است صفحه مرورگر شما کش کرده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.