انواع روش های ثبت تردد

کارمندان قادر هستند به 4 روش مختلف در کارسو تردد ثبت نمایند. در زیر به تشریح هر یک از این 4 روش قابل استفاده خواهیم پرداخت.

1- ثبت تردد به صورت دورکاری از هر مکان در هر زمان : در این حالت کارمند قادر است بدون هیچ گونه محدودیتی تردد ثبت نماید و البته تردد های ثبت شده به مدیر او اطلاع رسانی میشود.

2- ثبت تردد از طریق gps : در این روش کارمند فقط قادر است در محدوده تعریف شده از شرکت تردد ثبت نماید.

3- ثبت تردد در مجاورت دستگاه کارتیک : در این روش کارفرما دستگاه کارتیک را از شرکت کارسو خریداری کرده است و در شرکت خود راه اندازی کرده است و کارمندان فقط و فقط در شعاع 4 متری از دستگاه کارتیک قادر هستند با گوشی تلفن همراه خود تردد ثبت نمایند.

4- ثبت تردد با دستگاه ساعت زن : در این روش کارفرما در شرکت خود یک دستگاه ساعت زن از قبل خریداری کرده است (مهم نیست از چه شرکتی) .کارسو نرم افزاری را در اختیار کارفرمایان قرار میدهد که ازطریق آن اتصال دستگاه ساعت زن را به سرور کارسو میسر میسازد و دیتای تردد کارمندان با هر بار ثبت تردد در دستگاه ساعت زن به سرور کارسو ارسال میشود.

نکته مهم : اینکه در شرکت از کدام روش برای تردد کارمندان استفاده شود بستگی به تعریف سطوح دسترسی دارد. کارمندانی که به هر یک از مجوزهای زیر دسترسی داشته باشند میتوانند با استفاده از دکمه شروع و پایان در اپلیکیشن موبایل برای خود تردد ثبت نمایند:

– کارمند میتواند تردد اتوماتیک ثبت کند (مخصوص دورکاری و فعالیت های شرکتی)

– کارمند باید در محدوده دستگاه تردد ثبت نماید (مخصوص با دستگاه کارتیک)

– کارمند باید در محدوده شرکت تردد ثبت نماید (مخصوص ثبت تردد با GPS)

در دو تصویر بالا روش های مختلف ثبت تردد را از طریق پنل وب یا موبایلی مشاهده میکنید.

 

نکته مهم : در صورتی که کارمند به هیچ یک از 3 روش ذکر شده دسترسی نداشته باشد، امکان ثبت تردد را نخواهد داشت و دکمه شروع یا پایان برای او نمایش داده نمیشود.

اشتراک گذاری

برچسب ها

ارسال دیدگاه

0 دیدگاه برای انواع روش های ثبت تردد