کارپوشه

نرم افزار جامع اطلاعات پرسنلی

کارپوشه چیست ؟

سامانه جامع اطلاعات پرسنلی | مدیریت منابع انسانی

نرم افزار آنلاین مدیریت منابع انسانی کارپوشه برای شما این امکان را فراهم می کند که سازمان خود را طراحی کنید و اطلاعات کارکنانتان را همراه با جزئیات لازم در دسته بندی های مورد نظرتان ثبت کنید و خروجی ها را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارید. در این صورت می توانید به آسانی و با نظم بیشتری کنترل اوضاع را در دست بگیرید. 

در کارپوشه شما قادر خواهید بود جزء جزء سازمان خود را ترسیم نمایید و با معرفی مدیران سطح بالا و با تنفیذ اختیارات از کل به جزء، فرایند مدیریت را راحت تر و دغدغه و استرس های آن را کاهش دهید.

پخش ویدیو

درخواست مشاوره رایگان

در صورت نیاز به مشاوره، لطفا نام و نام خانوادگی خود به همراه شماره موبایل و نام شهرستان را از طریق فرم رو به رو برای ما ارسال نمایید.

با ارسال اطلاعات خود از طریق این فرم، کارشناسان ما ظرف مدت حداکثر 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت و مشاوره لازم را در مورد کارپوشه به شما خواهند داد.

عکس نمایشی از محیط پنل

در اینجا قادر هستید برخی از بخش های کاربری از کارپوشه را مشاهده نمایید.

ورود به پنل کاربری

مجموعه کارسو برای رفاه حال مشتریان، دسترسی به پنل کاربری را از روش های مختلف میسر ساخته است. کاربران قادر هستند با کلیک بر روی هر یک از دکمه های زیر پلت فرم مورد نظر خود را انتخاب کنند و در ادامه کار خود را مدیریت نمایند.

با ویژگی های کارپوشه بیشتر آشنا شوید...

چرا باید کارپوشه را داشته باشیم ؟

تصور کنید که در راه جلسه ای هستید و می خواهید اطلاعاتی درباره افراد حاضر در جلسه به دست آورید و مطالعه کنید. با استفاده از نرم افزار مدیریت منابع انسانی آنلاین کارپوشه به راحتی می توانید از بیوگرافی همه افرادی که در آن جلسه حضور دارند بازدید کنید. دیگر هیچ معرفی ناجور یا پروژه فراموش شده ای وجود نخواهد داشت. تنها با ضربه یک انگشت می توانید دقیقاً ببینید که هر کدام از افراد در کدام پروژه ها همکاری کرده، سمت او چیست و چه خصوصیاتی دارد. در این صورت قطعا مکالمه راحت تری خواهید داشت.

چارت سازمانی

با تعریف چارت سازمانی در سامانه پرسنلی کارپوشه می توانید زنجیره های فرماندهی درون سازمان را مشخص کنید. در این بخش، نام و مسئولیت کارمندان با خطوطی که آن ها را به سایر کارمندان و بخش ها متصل می کند، نشان داده می شود.

گزارش گیری

با استفاده از مدیریت آنلاین منابع انسانی کارپوشه می توانید اعضای شرکت را بر اساس پارامترهای هویتی، تحصیلی، بیمه ای و یا تاهل و تجرد دسته بندی کنید. نرم افزار منابع انسانی آنلاین، خروجی هر گزارش را در قالب یک فایل اکسل به شما ارائه می کند.

تعامل میان کارفرما و کارمند

مطمئن باشید که جدیدترین نسخه اطلاعات در اختیار شماست و لازم نیست منابع انسانی تنها بخشی باشد که مسئولیت ویرایش اطلاعات را عهده دارد.

معرفی سطوح دسترسی

امکان معرفی سطوح دسترسی، متناسب با نقشی که کارمند در سازمان دارد. تنها کسی که به همه امکانات پنل دسترسی دارد مدیر سازمان است و بقیه متناسب با نقش کاربری محدود می شوند.

درج اطلاعات پرسنلی

با آرشیو اطلاعات هر یک از اعضا، شامل اطلاعات هویتی، بیمه ای،بانکی و آدرس محل سکونت نیروهای خود را بهتر بشناسید. این اطلاعات به سرعت جمع می شوند و در زمان جستجوی شخصی با مهارت خاص بسیار مفیدند.

بارگزاری داده ها

کارمندان می توانند اطلاعات و مدارک مورد نیاز را بارگزاری کنند تا کارفرما با نظارت خود هر کدام از اطلاعات را تایید یا رد کند. همچنین می توانید مدارک مورد نیاز را به ترتیب درجه اهمیت دسته بندی کنید تا کارمندان هرچه سریع تر آن ها را فراهم کنند.

هماهنگی زیر سیستم ها

یکی از برترین مزیت نرم افزارهای امروزی یکپارچگی آنهاست. با توجه به یکپارچگی زیر سیستم های مختلف در کارسو، در صورت استفاده از کارپوشه می توانید از اطلاعات وارد شده در آن برای کارسال، کارفود، کارساعت، کارمپ، کارتیک و کارپول نیز استفاده کنید.

تعرفه پکیج ها

همه محصولات کارسو در پکیج ها با امکانات، دوره ها و قیمت های متفاوت برای هر نوع شرکت یا سازمانی آماده سازی شده است.

فرقی نخواهد داشت که شما یک سازمان بزرگ و یا یک گروه استارتاپی کوچک باشد.

با توجه به نیاز سازمان خود یکی از پکیج های کارسو را انتخاب نمایید و جهت مدیریت شرکت یا سازمان خود از آن بهره مند شوید.

سوالات متداول و دیدگاه ها

سامانه پرسنلی کارپوشه برای شما این امکان را فراهم می کند که سازمان خود را طراحی کنید و اطلاعات کارکنانتان را همراه با جزئیات لازم در دسته بندی های مورد نظرتان ثبت کنید و خروجی ها را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارید. در این صورت می توانید به آسانی و با نظم بیشتری کنترل اوضاع را در دست بگیرید.

تصور کنید که در راه جلسه ای هستید ومیخواهید اطلاعاتی درباره افراد حاضر در جلسه به دست آورید و مطالعه کنید.با استفاده از سامانه پرسنلی کارپوشه به راحتی می توانید از بیوگرافی همه افرادی که در آن جلسه حضور دارند بازدید کنید.

بله امکان معرفی سطوح دسترسی، متناسب با نقشی که کارمند در سازمان دارد. تنها کسی که به همه امکانات پنل دسترسی دارد مدیر سازمان است و بقیه متناسب با نقش کاربری محدود می شوند. 

بله می توانید اعضای شرکت را بر اساس پارامترهای هویتی، تحصیلی، بیمه ای و یا تاهل و تجرد دسته بندی کنید. نرم افزار خروجی هر گزارش را در قالب یک فایل اکسل به شما ارائه می کند. 

۴ دیدگاه برای “سامانه پرسنلی

  1. سلام روزخوش
    تا چند کارمند رو میشه در پنلتون تعریف کرد؟شرکت ما تعداد نفرات بالایی داره
    ممنون میشم پاسخ بدین

    1. سلام خانم خانی نرم افزار آنلاین کارسو محدودیت کارمند نداره شما میتونید با پشتیبانی تماس بگیرید و درخواستتون رو ثبت کنید.

    1. بله داخل کارپوشه میتوانید مدارک مختلف را تعریف کنید تا کارمندان بتوانند مدارک خود را بارگزاری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لایسنس اختصاصی

در نسخه اختصاصی، کارسو بر روی سرورهای سازمان شما قرار میگیرد، برای سازمان شما شخصی سازی میشود و امکان درخواست برای هرگونه فیچر اختصاصی برای شما امکانپذیر خواهد بود. برای آگاهی بیشتر با ما درتماس باشید.

پیاده سازی کارپوشه را به ما بسپارید

هر سیستمی در نگاه اول ممکن است برای کاربر پیچیده بنظر برسد. سعی ما بر آن است که تجربه کاربری متفاوت از آنچه را که کاربران از یک سیستم جامع یکپارچه انتظار دارند را در عین سادگی بوجود آوریم. لطفا پس از راه اندازی محل کار خود، با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن سامانه پرسنلی کارپوشه را به نحوه احسن پیاده سازی نمایید و به راحتی از آن استفاده کنید.

۰۸۱۵ ۹۱۰۹ – ۰۲۱

۰۸۱4 ۹۱۰۹ – ۰۲۱

۰012 993 – ۰911

اول ببین، بعد بخر

با توجه به وجود انواع سامانه های مدیریت آنلاین کسب و کار، کارسو این امکان را برای مشتریان خود فراهم نموده است تا بتوانند قبل از خرید محصول امکانات و کیفیت آن را مورد بررسی و ارزیابی خود قرار دهند. 

لذا به راحتی برای یک حساب کاربری بسازید و پس از ورود به حساب کاربری خود، با انتخاب گزینه دمو در پنل انتخاب محصولات بصورت کامل و بدون محدودیت محصولات کارسو را مورد ارزیابی خود قرار دهید.