نرم افزار جامع اطلاعات پرسنلی

سامانه جامع اطلاعات پرسنلی | مدیریت منابع انسانی

نرم افزار آنلاین مدیریت منابع انسانی کارپوشه برای شما این امکان را فراهم می کند که سازمان خود را طراحی کنید و اطلاعات کارکنانتان را همراه با جزئیات لازم در دسته بندی های مورد نظرتان ثبت کنید و خروجی ها را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارید. در این صورت می توانید به آسانی و با نظم بیشتری کنترل اوضاع را در دست بگیرید. در کارپوشه شما قادر خواهید بود جزء جزء سازمان خود را ترسیم نمایید و با معرفی مدیران سطح بالا و با تنفیذ اختیارات از کل به جزء، فرایند مدیریت را راحت تر و دغدغه و استرس های آن را کاهش دهید.

باویژگی های کارپوشه بیشتر آشنا شوید...

مشاوره و خرید

درصورت نیاز به مشاوره لطفا اطلاعات خود را داخل فرم مقابل پر کنید. کارشناس ما ظرف حداکثر 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت

درخواست با موفقیت ارسال شد

مشتریان کارسو

سایر نرم افزارهای مدیریتی کارسو

ورود به پنل کاربری

با کلیک روی هریک از لینک های زیر پلتفرم مورد نظر خود را انتخاب کنید.

سامانه پرسنلی کارپوشه برای شما این امکان را فراهم می کند که سازمان خود را طراحی کنید و اطلاعات کارکنانتان را همراه با جزئیات لازم در دسته بندی های مورد نظرتان ثبت کنید و خروجی ها را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارید. در این صورت می توانید به آسانی و با نظم بیشتری کنترل اوضاع را در دست بگیرید.

تصور کنید که در راه جلسه ای هستید ومیخواهید اطلاعاتی درباره افراد حاضر در جلسه به دست آورید و مطالعه کنید.با استفاده از سامانه پرسنلی کارپوشه به راحتی می توانید از بیوگرافی همه افرادی که در آن جلسه حضور دارند بازدید کنید.

بله امکان معرفی سطوح دسترسی، متناسب با نقشی که کارمند در سازمان دارد. تنها کسی که به همه امکانات پنل دسترسی دارد مدیر سازمان است و بقیه متناسب با نقش کاربری محدود می شوند.

بله می توانید اعضای شرکت را بر اساس پارامترهای هویتی، تحصیلی، بیمه ای و یا تاهل و تجرد دسته بندی کنید. نرم افزار خروجی هر گزارش را در قالب یک فایل اکسل به شما ارائه می کند.

اشتراک گذاری

برچسب ها

ارسال دیدگاه