کارتیک

دستگاه حضور و غیاب

کارتیک چیست ؟

دستگاه حضور و غیاب

همیشه هنگامی که حضور کارمندان را به صورت دستی ثبت می کنید ، ممکن است خطاهایی پیش آید. سیستم نظارت بر حضور کارمندان مانند دستگاه حضور غیاب کارتیک یک روش مدرن الکترونیکی و رایانه ای برای نگهداری سوابق کارمندان است و سوابق کارمندان را بسیار سریع و دقیق نگه می دارد. دستگاه حضور و غیاب بدون هیچ خطایی تردد کارمندان را ثبت می کند.

همچنین کارتیک برای یک سازمان مثل ابزاری بسیار مفید برای پس انداز بهتر است. اجرای یک راه حل حضور و غیاب مبتنی بر فناوری با دستگاه های بیومتریک بلافاصله به کاهش هزینه های کار سازمان کمک می کند.

درخواست مشاوره رایگان

در صورت نیاز به مشاوره، لطفا نام و نام خانوادگی خود به همراه شماره موبایل و نام شهرستان را از طریق فرم رو به رو برای ما ارسال نمایید.

 

با ارسال اطلاعات خود از طریق این فرم، کارشناسان ما ظرف مدت حداکثر 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت و مشاوره لازم را در مورد محصولات به شما خواهند داد.

ویدئو نمایشی از کارتیک

در این ویدئو قادر هستید با خدمات و ویژگی های کارتیک بیشتر آشنا شوید.

پخش ویدیو

ورود به پنل کاربری

مجموعه کارسو برای رفاه حال مشتریان، دسترسی به پنل کاربری را از روش های مختلف میسر ساخته است. کاربران قادر هستند با کلیک بر روی هر یک از دکمه های زیر پلت فرم مورد نظر خود را انتخاب کنند و در ادامه محل کار خود را مدیریت نمایند.

با ویژگی های کارتیک بیشتر آشنا شوید...

چرا باید کارتیک را داشته باشیم ؟

کارکنان و نیروی کار سازمان شما بزرگترین هزینه و سرمایه شما هستند. به عنوان مالک یک کسب و کار بسیار مهم است که ساعات کاری کارمندان خود را با اطمینان دنبال کنید تا بتوانید از وقت آنها بیشترین بهره را ببرید. دستگاه ثبت تردد کارتیک به شما در انجام این موارد کمک خواهد کرد.

بدون نیاز به اتصال

این دستگاه مبتی بر بلوتوث کار میکند و به کمک آن کارمندان قادر خواهند بود در فاصله 5 متری از آن با موبایل خود تردد ثبت نمایند.این در شرایطی است که نیاز به برقراری ارتباط (pair to bluetooth) بین دستگاه و موبایل کارمند نخواهد بود.

قیمت بصرفه

با توجه به قیمت زیاد دستگاه های کنترل تردد، برای سازمانهایی که مساحت آنها بزرگ است و یا دارای شعب مختلفی هستند، درخواست تعداد متعدد از دستگاه های ساعت زن بصرفه نمیباشد. دستگاه کارتیک با قیمت مناسب و سهولت راه اندازی این مشکل را برطرف خواهد کرد.

بدون محدودیت در تعداد پرسنل

بسیاری از سازمان های بزرگ دارای شعبه های متعدد اند. این سازمان ها صدها کارمند دارند که هر کدامشان دارای شرایط و تعهدات خاص خود است. برای شرکت هایی در این سطح، دشوار خواهد بود که اثر انگشت تک تک کارمندان را در دستگاه های حضور و غیاب سنتی تعریف نمایند. با کارتیک قادر خواهید بود بصورت یکجا همه پرسنل را به دستگاه معرفی نمایید.

تعرفه پکیج ها

همه محصولات کارسو در پکیج ها با امکانات، دوره ها و قیمت های متفاوت برای هر نوع شرکت یا سازمانی آماده سازی شده است.

فرقی نخواهد داشت که شما یک سازمان بزرگ و یا یک گروه استارتاپی کوچک باشد.

با توجه به نیاز سازمان خود یکی از پکیج های کارسو را انتخاب نمایید و جهت مدیریت شرکت یا سازمان خود از آن بهره مند شوید.

سوالات متداول و دیدگاه ها

کارکنان و نیروی کار سازمان شما بزرگترین هزینه و سرمایه شما هستند. به عنوان مالک یک کسب و کار بسیار مهم است که ساعات کاری کارمندان خود را با اطمینان دنبال کنید تا بتوانید از وقت آنها بیشترین بهره را ببرید. همچنین باید گزارش کامل مرخصی استعلاجی و تعطیلات را نگهداری کنید و از پرداخت منصفانه حقوق کارمندان خود اطمینان حاصل کنید. دستگاه حضور غیاب کارتیک به شما در انجام این موارد کمک خواهد کرد.

 

نظارت بر حضور کارمندان، یکی از عملکردهای اساسی واحد منابع انسانی است. بدون وجود دستگاه حضور غیاب در سازمان ، ردیابی و نظارت بر حضور کارکنان برای بخش منابع انسانی دشوار است. برخی از سازمان ها که به شدت به نیروی انسانی وابسته اند، دارای دفتر کار جداگانه ای هستند که در آن زمان افراد منفرد پیگیری می شود.

دستگاه حضور غیاب کارتیک به شما کمک می کند که از انجام همه تعهدات و وظایف کارمندان خود مطمئن شوید. در هر سازمان تجاری، معمولا اکثر افراد به برنامه سازمان احترام می گذارند اما تعداد کمی از کارگران و کارمندان هستند که دیر به دفتر می رسند؛ کارتیک به بخش منابع انسانی در مدیریت زمان این افراد کمک می کند. بنابراین شما می توانید زمان و حضور کارمندان را با دقت ردیابی کنید. به تعبیر دیگر دستگاه حضور غیاب کارتیک، تصویری دقیق از هزینه کار سازمان ارائه می دهد.

برای مدیر امکان مشاهده کارکنان خود در تمام ساعات کار وجود ندارد. او نمی تواند مثل یک دیکتاتور یا پرستار کودک رفتار کند، اما اطمینان از اینکه کارمندان او به موقع به دفتر می آیند بسیار مهم است. یک مدیر به کارکنان خود بابت استعداد و وقت آن ها پول می دهد؛ بنابراین اگر آنها به دلیل بیماری غیرمولد باشند یا اینکه دیر به محل کار بیایند، مدیر حق دارد که ناراضی باشد. همچنین برای یک مدیر، پیگیری حال همه افراد شرکت و نیازهای آنها بسیار حیاتی است. استفاده کارتیک می تواند در وقت شرکت صرفه جویی کرده و خطاهایی را که هنگام محاسبه حضور و غیاب ایجاد می شود کاهش دهد.

بله قطعا.سیستم نظارت بر حضور کارمندان به رضایت کارکنان سازمان نیز کمک می کند. با استفاده از این ، کارمندان شادتر خواهند بود. زیرا کارتیک یا دستگاه حضور غیاب می تواند پرداخت به موقع و دقیق حقوق را تضمین کند. اگر کارکنان سازمان راضی و با انگیزه باشند ، بیشتر کار خواهند کرد و در نتیجه بهره وری افزایش خواهد یافت.

۲ دیدگاه برای “کارتیک

  1. من از کارتیک شما استفاده میکنم فقط بخاطر اینکه خیلی از کارمندانم بخاطر کار زیاد اثر انگشتی ندارند
    خواستم ازتون تشکر کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لایسنس اختصاصی

در نسخه اختصاصی، کارسو بر روی سرورهای سازمان شما قرار میگیرد، برای سازمان شما شخصی سازی میشود و امکان درخواست برای هرگونه فیچر اختصاصی برای شما امکانپذیر خواهد بود. برای آگاهی بیشتر با ما درتماس باشید.

براحتی از سیستم جدید استفاده کن

هر سیستمی در نگاه اول ممکن است برای کاربر پیچیده بنظر برسد. سعی ما بر آن است که تجربه کاربری متفاوت از آنچه را که کاربران از یک سیستم جامع یکپارچه انتظار دارند را در عین سادگی بوجود آوریم. لطفا پس از راه اندازی محل کار خود با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن سیستم را به نحوه احسن پیاده سازی نمایید.

۰۸۱۵ ۹۱۰۹ – ۰۲۱

۰۸۱4 ۹۱۰۹ – ۰۲۱

۰012 993 – ۰911

اول ببین، بعد بخر

با توجه به وجود انواع سامانه های مدیریت آنلاین کسب و کار، کارسو این امکان را برای مشتریان خود فراهم نموده است تا بتوانند قبل از خرید محصول امکانات و کیفیت آن را مورد بررسی و ارزیابی خود قرار دهند. 

لذا به راحتی برای یک حساب کاربری بسازید و پس از ورود به حساب کاربری خود، با انتخاب گزینه دمو در پنل انتخاب محصولات بصورت کامل و بدون محدودیت محصولات کارسو را مورد ارزیابی خود قرار دهید.