کارتیک

راه انداز دستگاه ساعت زن

همیشه هنگامی که حضور کارمندان را به صورت دستی ثبت می کنید ، ممکن است خطاهایی پیش آید. سیستم نظارت بر حضور کارمندان مانند دستگاه حضور غیاب کارتیک یک روش مدرن الکترونیکی و رایانه ای برای نگهداری سوابق کارمندان است و سوابق کارمندان را بسیار سریع و دقیق نگه می دارد. دستگاه حضور و غیاب بدون هیچ خطایی تردد کارمندان را ثبت می کند. همچنین کارتیک برای یک سازمان مثل ابزاری بسیار مفید برای پس انداز بهتر است. اجرای یک راه حل حضور و غیاب مبتنی بر فناوری با دستگاه های بیومتریک بلافاصله به کاهش هزینه های کار سازمان کمک می کند.

باویژگی های کارتیک بیشتر آشنا شوید ...

ورود به پنل کاربری

با کلیک روی هریک از لینک های زیر پلتفرم مورد نظر خود را انتخاب کنید.

مشاوره و خرید

درصورت نیاز به مشاوره لطفا اطلاعات خود را داخل فرم مقابل پر کنید. کارشناس ما ظرف حداکثر 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت

درخواست با موفقیت ارسال شد

کارکنان و نیروی کار سازمان شما بزرگترین هزینه و سرمایه شما هستند. به عنوان مالک یک کسب و کار بسیار مهم است که ساعات کاری کارمندان خود را با اطمینان دنبال کنید تا بتوانید از وقت آنها بیشترین بهره را ببرید. همچنین باید گزارش کامل مرخصی استعلاجی و تعطیلات را نگهداری کنید و از پرداخت منصفانه حقوق کارمندان خود اطمینان حاصل کنید. دستگاه حضور غیاب کارتیک به شما در انجام این موارد کمک خواهد کرد.

نظارت بر حضور کارمندان، یکی از عملکردهای اساسی واحد منابع انسانی است. بدون وجود دستگاه حضور غیاب در سازمان ، ردیابی و نظارت بر حضور کارکنان برای بخش منابع انسانی دشوار است. برخی از سازمان ها که به شدت به نیروی انسانی وابسته اند، دارای دفتر کار جداگانه ای هستند که در آن زمان افراد منفرد پیگیری می شود. دستگاه حضور غیاب کارتیک به شما کمک می کند که از انجام همه تعهدات و وظایف کارمندان خود مطمئن شوید. در هر سازمان تجاری، معمولا اکثر افراد به برنامه سازمان احترام می گذارند اما تعداد کمی از کارگران و کارمندان هستند که دیر به دفتر می رسند؛ کارتیک به بخش منابع انسانی در مدیریت زمان این افراد کمک می کند. بنابراین شما می توانید زمان و حضور کارمندان را با دقت ردیابی کنید. به تعبیر دیگر دستگاه حضور غیاب کارتیک، تصویری دقیق از هزینه کار سازمان ارائه می دهد.

برای مدیر امکان مشاهده کارکنان خود در تمام ساعات کار وجود ندارد. او نمی تواند مثل یک دیکتاتور یا پرستار کودک رفتار کند، اما اطمینان از اینکه کارمندان او به موقع به دفتر می آیند بسیار مهم است. یک مدیر به کارکنان خود بابت استعداد و وقت آن ها پول می دهد؛ بنابراین اگر آنها به دلیل بیماری غیرمولد باشند یا اینکه دیر به محل کار بیایند، مدیر حق دارد که ناراضی باشد. همچنین برای یک مدیر، پیگیری حال همه افراد شرکت و نیازهای آنها بسیار حیاتی است. استفاده کارتیک می تواند در وقت شرکت صرفه جویی کرده و خطاهایی را که هنگام محاسبه حضور و غیاب ایجاد می شود کاهش دهد.

بله قطعا.سیستم نظارت بر حضور کارمندان به رضایت کارکنان سازمان نیز کمک می کند. با استفاده از این ، کارمندان شادتر خواهند بود. زیرا کارتیک یا دستگاه حضور غیاب می تواند پرداخت به موقع و دقیق حقوق را تضمین کند. اگر کارکنان سازمان راضی و با انگیزه باشند ، بیشتر کار خواهند کرد و در نتیجه بهره وری افزایش خواهد یافت.

اشتراک گذاری

برچسب ها

ارسال دیدگاه