حریم خصوصی

هویت و دسترسی

آنلاین و سریع - کارسو

هنگامی که در کارسو عضو می‌شوید، از شما آدرس ایمیلتان را می‌پرسیم. اگر از طریق گوگل عضو شده باشید، از این سرویس‌ها اسم و تصویر کاربری شما را نیز می‌گیریم. دلیل این موضوع صرفا شخصی‌سازی حساب کاربری شما و ارسال صورت‌حساب، خبرها و دیگر اطلاعات مهم به شماست. ما به هیچ عنوان اطلاعات شخصی شما را به اشخاص ثالث نفروخته و هیچ‌گاه بدون اجازه شما از اسمتان در متون تبلیغاتی استفاده نخواهیم‌ کرد. 

وقتی شما به کارسو ایمیل می‌فرستید یا از طریق تیکت با ما تماس می‌گیرید تا سوالی بپرسید یا از ما کمک بخواهید، گفتگوی ایمیلی بین ما و شما توسط ما نگه‌داری خواهد شد.

وقتی به یکی از صفحه‌های بازاریابی کارسو مراجعه می‌کنید، مراجعه شما به دلایل آماری (مانند بهینه‌سازی صفحات و افزایش نرخ تبدیل) دنبال می‌شود. همچنین، هر اطلاعاتی که توسط شما به طور داوطلبانه به کارسو ارائه شود، مانند پرسش‌نامه‌ها، تا زمانی که مورد استفاده باشد توسط ما نگه‌داری خواهد شد.

تنها زمان‌هایی که ما اطلاعات شما را مشاهده کرده یا به اشتراک می‌گذاریم:

  • با اجازه کتبی از خودتان، برای ارائه سرویس یا محصولی که شما درخواست کرده‌اید.
  • برای پیگیری، پیشگیری، یا اقدام در مورد فعالیت‌های غیر قانونی، شک به کلاهبرداری، مواقعی که تهدیدی برای امنیت جسمی هر شخصی وجود دارد، یا در صورت الزام قانونی.
  • در صورت تملک توسط یا ادغام کارسو با شرکت دیگر، قبل از اینکه هر اطلاعاتی در مورد شما به شرکت جدید منتقل شود و تحت قوانین حریم شخصی جدید قرار بگیرد، به شما اطلاع داده خواهد شد.

مجریان قانون

کارسو اطلاعات شما را در اختیار مجریان قانون قرار نمی‌دهد، مگر در صورتی که توسط یک حکم دادگاه ملزم به انجام این‌کار باشد. ما هرگونه درخواست دسترسی به اطلاعات را از طرف مجریان قانونی محلی یا بین‌المللی بدون حکم دادگاه رد می‌کنیم و در صورتی که منع قانونی نداشته باشیم، شما را در جریان این درخواست‌ها قرار می‌دهیم.

رمزنگاری

مالتی پلتفرم

همه داده‌ها هنگامی که از سرور‌های کارسو به مرورگر شما ارسال می‌شوند توسط الگوریتم SSl/TLS رمزنگاری می‌شوند. نسخه‌های پشتیبان داده‌های کارسو که روی سرور‌های ما ذخیره می‌شوند نیز رمز‌نگاری شده‌اند. داده‌ها تا زمانی که درون دیتابیس کارسو هستند رمز‌نگاری نمی‌شوند (چون باید جهت دسترسی مستقیم و سریع آماده باشند) ولی ما جهت ایمن نگه داشتن داده‌های شما از هیچ اقدامی دریغ نمی‌کنیم.

استفاده از کوکی‌ها

مالتی پلتفرم

کارسو کوکی‌هایی را برای شما میفرستد که به سیستم‌ ما کمک میکنند سیستمی که با استفاده از آن کارسو را مشاهده می‌کنید بشناسد و قابلیت‌هایی همچون به خاطر سپردن شما به هنگام ورود، به خاطر سپردن سیستم شما هنگام احراز هویت دومرحله‌ای و نگه‌داری از تنظیمات شخصی شما در وبسایت کارسو را ارائه دهد. قبول کردن کوکی‌های کارسو برای استفاده از سرویس کارسو الزامی‌است. در صورت رد یا حذف کردن کوکی‌های کارسو ، شما قادر به ورود به کارسو نخواهید بود و در نتیجه امکان استفاده از آن را نخواهید داشت.

تغییرات و سوالات

ممکن است مفاد حفاظت از حریم شخصی را در آینده تغییر دهیم، ولی همواره شما را در جریان این تغییرات – از طریق ایمیل یا نشان دادن یک پیام واضح روی سایت – قرار می‌دهیم و شما نیز همواره می‌توانید به اطلاعات خود برای تغییر یا حذف کردن آن‌ها دسترسی داشته باشید.