اتوماسیون تغذیه

کارفود

اتوماسیون تغذیه

بسیاری از شرکت ها این نکته را دریافته اند که با اعطای برخی امتیازات به کارمندان، تیم خوشحال تر و در نتیجه موفقیت بیشتری خواهند داشت. یکی از این امتیازات تامین غذای کارمندان در محل کار است که البته مدیریت آن به شیوه سنتی کار آسانی نیست. با استفاده از یک اتوماسیون تغذیه می توانید به راحتی برای تغذیه کارمندان خود برنامه ریزی کنید و انگیزه آن ها را برای کار افزایش دهید.  همه نرم افزارهای کارسو برای خدمت به همین هدف ساخته شده اند.

 استفاده از محصولاتی مانند تقویم سازمانی آنلاین، دستگاه حضور غیاب و سامانه پرسنلی به شما کمک می کند تیم با انگیزه تری داشته باشید و نتایج درخشانی بگیرید. به نظر شما داشتن یک اتوماسیون تغذیه تا چه اندازه می تواند بر موفقیت یک سازمان تاثیرگذار باشد؟

مزایای داشتن اتوماسیون تغذیه

داشتن اتوماسیون تغذیه باعث می شود کارکنان شما استرس کمتری داشته باشند و احساس ارزش بیشتری کنند که هر دوی این موارد در افزایش راندمان کار آن ها بسیار موثر است.

 مطالعه اخیر انجام شده توسط EAT Club نشان می دهد کارمندانی که به وسیله سازمان خود تغذیه می شوند ۵۴ درصد بیشتر احتمال دارد که در همان سازمان بمانند و نیز ۷۰ درصد بیشتر امکان دارد آن سازمان را به عنوان یک مکان عالی برای کار به دیگران توصیه کنند. این مطالعه همچنین نشان داد در صورتی که شرکت به کارمندان خود غذا دهد

  • ۶۰ درصد کارکنان شاداب ترند.
  • ۴۶ درصد کارکنان تمرکز بیشتری دارند.
  • ۴۹ درصد کارکنان بهره وری بیشتری خواهند داشت.

این نتایج در مورد بهره وری کار و احساس خوشبختی، اعداد و ارقام بزرگی هستند و همه آن ها تنها به دلیل یک وعده غذایی ناهار است. اکنون می خواهیم تعدادی از ویژگی های اتوماسیون تغذیه کارفود را بررسی کنیم تا ببینیم این سامانه چگونه باعث رضایت کاربران خود می شود.  

۳۰ روز

رایگان

۳ ماهه

۴۲,۰۰۰

تومان
۶ ماهه

۸۴,۰۰۰

تومان
۱۲ ماهه

۱۸۰,۰۰۰

تومان
۲۴ ماهه

۳۹۰,۰۰۰

تومان

امکان تقسیم هزینه میان کارمند و کارفرما

در اتوماسیون تغذیه کارفود امکان توافق برای میزان سهم پرداختی کارفرما و کارمند در هر وعده فراهم شده است. به این معنا که با توجه به قرارداد، توافق می شود که برای هر وعده ناهاری که کارمند در شرکت خریداری می کند، کارفرما فرضا ۳۰ درصد هزینه را تقبل کند و باقی هزینه بر عهده کارمند باشد. این اعداد می توانند متغیر باشند و بر اساس شرایط، شیوه محاسبه تازه ای تعریف شود.

دسترسی کارمندان به پنل شخصی

هر یک از کارمندان با ورود به پنل شخصی خود در اتوماسیون تغذیه کارفود، علاوه بر سفارش غذا می تواند گزارش مربوط به غذای صرف شده در هر وعده، غذای روزهای آینده و همچنین میزان بدهی خود به سازمان بابت غذاها را مشاهده کند.

همین حالا از دموی رایگان ۳۰ روزه کارساعت استفاده کنید

با توجه به وجود انواع اتوماسیونهای تغذیه، کارسو این امکان را برای مشتریان خود فراهم نموده است تا بتوانند قبل از خرید محصول امکانات و کیفیت آن را مورد بررسی و ارزیابی خود قرار دهند. 

لذا به راحتی برای یک حساب کاربری بسازید و پس از ورود به حساب کاربری خود، با انتخاب گزینه دمو در پنل انتخاب محصولات بصورت کامل و بدون محدودیت اتوماسیون تغذیه کارفود را مورد ارزیابی خود قرار دهید.

امکان پرداخت هزینه با کسر از حقوق

سیستم اتوماسیون تغذیه کارفود به طور یکپارچه با سایر محصولات کارسو عمل می کند. بنابراین در صورت استفاده از نرم افزار حقوق و دستمزد (کارپول) قادر خواهید تا میزان بدهی کارمندان را در فیش حقوقی آنها لحاظ نمایید و نگران حساب های عقب مانده ناهار کارمندان نباشید.

اتوماسیون تغذیه کارفود

ارائه گزارش دقیق برای سفارش غذا

اتوماسیون تغذیه کارفود امکان تهیه گزارش مورد نیاز در مورد تعداد و نوع غذای روزانه را برای سفارش به رستوران ها و آشپزخانه ها فراهم می کند. با استفاده از کارفود قادر خواهید بود برنامه مشخصی را برای تمام وعده های غذایی در هر هفته تعبیه کنید و آن را به رستوران ها یا آشپزخانه های مورد نظر خود تحویل دهید.

استفاده از اتوماسیون تغذیه کارفود در کنار رویکردهایی مثل رهگیری آنلاین کارمندان و حضور غیاب آنلاین به شما کمک می کند تا در کسب و کار خود به بهترین تبدیل شوید.