کارفود

اتوماسیون تغذیه پرسنل

کارفود چیست ؟

سامانه مدیریت تغذیه پرسنل

اتوماسیون تغذیه کارفود یک سیستم جامع می باشد که پرسنل جهت صرف غذا چه در سازمانهای دولتی و چه در شرکت ها ، کارگاه ها و کارخانه ها می توانند از این سیستم استفاده کنند. سیستم اتوماسیون تغذیه کارفود مزایای زیادی برای کارفرمایان دارد که از جمله آن می توان به جلوگیری از سوء استفاده ، صرفه جویی ، اعمال کنترل ، مدیریت دقیقه آشپزخانه ، عملیات مالی و کنترل سریع و دقیق پیمانکاران استفاده کرده است.

ورود به پنل کاربری

مجموعه کارسو برای رفاه حال مشتریان، دسترسی به پنل کاربری را از روش های مختلف میسر ساخته است. کاربران قادر هستند با کلیک بر روی هر یک از دکمه های زیر پلت فرم مورد نظر خود را انتخاب کنند و در ادامه محل کار خود را مدیریت نمایند.

با ویژگی های کارفود بیشتر آشنا شوید...

چرا باید کارفود را داشته باشیم ؟

بسیاری از شرکت ها این نکته را دریافته اند که با اعطای برخی امتیازات به کارمندان، تیم خوشحال تر و در نتیجه موفقیت بیشتری خواهند داشت. یکی از این امتیازات، تامین غذای کارمندان در محل کار است که البته مدیریت آن به شیوه سنتی کار آسانی نیست. با استفاده اتوماسیون تغذیه کارفود می توانید به راحتی برای تغذیه کارمندان خود برنامه ریزی کنید و انگیزه آن ها را برای کار افزایش دهید.

پنل شخصی پرسنل

هر یک از کارمندان با ورود به پنل شخصی خود در اتوماسیون تغذیه کارفود، علاوه بر سفارش غذا می تواند گزارش مربوط به غذای صرف شده در هر وعده، غذای روزهای آینده و همچنین میزان بدهی خود به سازمان بابت غذاها را مشاهده کند.

یکپارچه با سایر محصولات

یکی از برترین مزیت نرم افزارهای امروزی یکپارچگی آنهاست. با توجه به یکپارچگی زیرسیستم های مختلف در کارسو، در صورت استفاده از کارفود می توانید از اطلاعات وارد شده در آن برای کارپول جهت محاسبه مالی استفاده کنید.

معرفی غذا و پیش غذا

امکان معرفی انواع غذاها و پیش غذاها با قیمت های مختلف در سیستم جهت استفاده و سفارش آنها توسط کارمندان.

قوانین تغذیه

امکان معرفی انواع قوانین زمانی و مالی جهت سفارش غذا در وعده های مختلف از جمله زمان سفارش و وعده های قابل انتخاب.

تخصیص قوانین

امکان تخصیص قوانین مختلف سفارش به کارمندان جهت تعیین نحوه محاسبات مالی و وعده ها به صورت دسته بندی شده.

معرفی تقویم غذایی

برای هر روز از ایام هفته، غذاهای مجاز جهت انتخاب آنها توسط پرسنل را روی تقویم غذایی شرکت تعیین نمایید.

درخواست غذا

کارمندان از طریق پنل کاربری خودشان قادر خواهند بود تا برای ایام مختلف هفته، غذا و پیش غذای خود را رزرو کنند.

خروجی آشپزخانه

تهیه فایل خروجی تجمیعی از غذاها و پیش غذاهای سفارش داده شده جهت طبخ و آماده سازی سفارشات در آشپزخانه.

تقسیم هزینه بین کارفرما و کارمند

امکان توافق برای میزان سهم پرداختی کارفرما و کارمند فراهم است. به این معنا که با توجه به قرارداد، توافق می شود که برای هر وعده که کارمند در شرکت خریداری می کند، کارفرما چند درصد هزینه را تقبل کند و باقی هزینه بر عهده کارمند باشد.

گزارش دوره تغذیه

با توجه به سفارش های درخواستی روزانه پرسنل، کارفرمایان و کارمندان قادر هستند تا روزانه گزارش از غذاهای مصرف شده و قیمت های محاسبه شده از سهم کارفرما و کارمندان را در هر لحظه مشاهده نمایند و مجموع کل هزینه پرداختی از سهم طرفین را یک جا مشاهده نمایند.

بدون محدودیت در تعداد پرسنل

بسیاری از سازمان های بزرگ دارای شعبه های متعدد اند. این سازمان ها صدها کارمند دارند که هر کدامشان دارای شرایط و تعهدات خاص خود است. برای شرکت هایی در این سطح، دشوار خواهد بود که همچنان با سیستم های آفلاین قدیمی همه چیز را کنترل کنند تا ببینند چه کسانی در طول ماه از مزایای ناهار بهره مند شده اند. مهم نیست چند کارمند داشته باشید؛ سامانه کارفود می تواند این چالش را در هر مقیاسی برطرف کند.

تعرفه پکیج ها

همه محصولات کارسو در پکیج ها با امکانات، دوره ها و قیمت های متفاوت برای هر نوع شرکت یا سازمانی آماده سازی شده است.

فرقی نخواهد داشت که شما یک سازمان بزرگ و یا یک گروه استارتاپی کوچک باشد.

با توجه به نیاز سازمان خود یکی از پکیج های کارسو را انتخاب نمایید و جهت مدیریت شرکت یا سازمان خود از آن بهره مند شوید.

ویدئو نمایشی از محیط پنل

در این ویدئو قادر هستید برخی از بخش های کاربری از کارفود را مشاهده نمایید.

پخش ویدیو

درخواست مشاوره رایگان

در صورت نیاز به مشاوره، لطفا نام و نام خانوادگی خود به همراه شماره موبایل و نام شهرستان را از طریق فرم رو به رو برای ما ارسال نمایید.

 

با ارسال اطلاعات خود از طریق این فرم، کارشناسان ما ظرف مدت حداکثر 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت و مشاوره لازم را در مورد محصولات به شما خواهند داد.

سوالات متداول

اتوماسیون تغذیه کارفود یک سیستم جامع می باشد که پرسنل جهت صرف غذا چه در سازمانهای دولتی و چه در شرکت ها ، کارگاه ها و کارخانه ها می توانند از این سیستم استفاده کنند. سیستم اتوماسیون تغذیه کارفود مزایای زیادی برای کارفرمایان دارد که از جمله آن می توان به جلوگیری از سوء استفاده ، صرفه جویی ، اعمال کنترل ، مدیریت دقیقه آشپزخانه ، عملیات مالی و کنترل سریع و دقیق پیمانکاران استفاده کرده است.

داشتن اتوماسیون تغذیه باعث می شود کارکنان شما استرس کمتری داشته باشند و احساس ارزش بیشتری کنند که هر دوی این موارد در افزایش راندمان کار آن ها بسیار موثر است.

مطالعه اخیر انجام شده توسط EAT Club نشان می دهد کارمندانی که به وسیله سازمان خود تغذیه می شوند ۵۴ درصد بیشتر احتمال دارد که در همان سازمان بمانند و نیز ۷۰ درصد بیشتر امکان دارد آن سازمان را به عنوان یک مکان عالی برای کار به دیگران توصیه کنند. این مطالعه همچنین نشان داد در صورتی که شرکت به کارمندان خود غذا دهد

۶۰ درصد کارکنان شاداب ترند.
۴۶ درصد کارکنان تمرکز بیشتری دارند.
۴۹ درصد کارکنان بهره وری بیشتری خواهند داشت.

بله.در اتوماسیون تغذیه کارفود امکان توافق برای میزان سهم پرداختی کارفرما و کارمند در هر وعده فراهم شده است. به این معنا که با توجه به قرارداد، توافق می شود که برای هر وعده ناهاری که کارمند در شرکت خریداری می کند، کارفرما فرضا ۳۰ درصد هزینه را تقبل کند و باقی هزینه بر عهده کارمند باشد. این اعداد می توانند متغیر باشند و بر اساس شرایط، شیوه محاسبه تازه ای تعریف شود.

بله قطعا.هر یک از کارمندان با ورود به پنل شخصی خود در اتوماسیون تغذیه کارفود، علاوه بر سفارش غذا می تواند گزارش مربوط به غذای صرف شده در هر وعده، غذای روزهای آینده و همچنین میزان بدهی خود به سازمان بابت غذاها را مشاهده کند..

 اواسط دهه هفتاد شمسی، اولین سیستم های اتوماسیون سلف سرویس در دانشگاه های کشور به کارگیری شد، در این سیستم ها از بارکد برای کارت های شناسایی افراد به کار گرفته میشد و وسیله ای که توسط یک میکروکنترلر برنامه‌ریزی شده بود به عنوان دستگاه تحویل غذا مورد استفاده قرار می گرفت. با رشد فناوری و از رده خارج شدن کارت های بارکد، در اوایل دهه 80 شمسی این کارت ها جای خود را به کارت های تماسی مغناطیسی دادند. با گسترش زیرساخت های اینترنت در ایران و همچنین نیازهای کاربران استفاده کننده از این سیستم ها، در اواسط دهه 80 شمسی این سیستم ها مجهز به قابلیت رزرو اینترنتی شدند و درهمین ایام بود که با تجاری شدن فناوری کارتهای بدون تماس سامانه بازشناسی با امواج رادیویی، کم کم این کارت ها جایگزین کارتهای قبلی شدند. اکنون نیز با توجه همه گیری این سیستم در دانشگاه ها و سازمان ها و نیاز آنان به امکانات جدیدتر، این سیستم ها بیشتر از دیروز پیشرفت می کنند تا جایی که به یک سیستم اتوماسیون تغذیه مدرن و مرتبط با چند سامانه دیگر تبدیل شده اند.سازمان هایی که برای کارکنان و کارمندان خود ارزش قائل می شوند و برای راحتی آنها دست به هر کاری میزنند،همیشه پیشرفته تر و موفق تر از سایر رقبای خودشان به حساب می آیند.سیستم اتوماسیون تغذیه کارفود از جمله سامانه های کارسو می باشد که به فکر راحتی کارکنان یک سازمان و همچنین رشد و پیشرفت آن سازمان می باشد.

لایسنس اختصاصی

در نسخه اختصاصی، کارسو بر روی سرورهای سازمان شما قرار میگیرد، برای سازمان شما شخصی سازی میشود و امکان درخواست برای هرگونه فیچر اختصاصی برای شما امکانپذیر خواهد بود. برای آگاهی بیشتر با ما درتماس باشید.

براحتی از سیستم جدید استفاده کن

هر سیستمی در نگاه اول ممکن است برای کاربر پیچیده بنظر برسد. سعی ما بر آن است که تجربه کاربری متفاوت از آنچه را که کاربران از یک سیستم جامع یکپارچه انتظار دارند را در عین سادگی بوجود آوریم. لطفا پس از راه اندازی محل کار خود با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن سیستم را به نحوه احسن پیاده سازی نمایید.

۰۸۱۵ ۹۱۰۹ – ۰۲۱

۰۸۱4 ۹۱۰۹ – ۰۲۱

۰012 993 – ۰911

اول ببین، بعد بخر

با توجه به وجود انواع سامانه های مدیریت آنلاین کسب و کار، کارسو این امکان را برای مشتریان خود فراهم نموده است تا بتوانند قبل از خرید محصول امکانات و کیفیت آن را مورد بررسی و ارزیابی خود قرار دهند. 

لذا به راحتی برای یک حساب کاربری بسازید و پس از ورود به حساب کاربری خود، با انتخاب گزینه دمو در پنل انتخاب محصولات بصورت کامل و بدون محدودیت محصولات کارسو را مورد ارزیابی خود قرار دهید.