سیستم جامع حضور و غیاب آنلاین کارمندان ، با قابلیت محاسبه پارامترهای کارکرد پرسنل از جمله کل کارکرد ، اضافه کاری ، شبکاری ، کسرکار و غیره. همچنین تهیه گزارش لحظه ای به کارمندان و کارفرمایان در بستر وب و اپلیکیشن موبایل و تهیه فایل خروجی مخصوص انواع نرم افزارهای حقوق و دستمزد پرآوازه.

امکانات حضور و غیاب آنلاین

در کارساعت امکانات و بخش های متنوعی وجود دارد که نیاز صاحبان کسب و کار را برای مدیریت حضور و غیاب آنلاین کارمندان خود تسهیل می کند. این امکانات به گونه ای طراحی شده است که قابلیت استفاده در هر نوع کسب و کاری را فراهم می نماید.

یکپارچگی محصولات

یکپارچگی محصولات

در دسترس بودن اطلاعات تولید شده توسط یکی از محصولات کارسو در سایر محصولات تولید شده در آن.

امنیت کارسو

امنیت در سطح بالا

استفاده از بروز ترین و کاراترین متدهای روز دنیا جهت جلوگیری از سوء استفاده و یا حذف اطلاعات که مهمترین دارایی شرکت هاست.

بدون نیاز به سرور - کارسو

بدون نیاز به سرور

برای استفاده از کارسو نیاز به راه اندازی سرور یا شبکه های درون سازمانی و محلی نخواهید داشت.

آنلاین و سریع - کارسو

آنلاین و سریع

این محصول یک سیستم حضور و غیاب آنلاین در بستر وب و موبایل است، بنابراین با محدودیت های سیستم های آفلاین میتوانید خداحافظی کنید.

قیمت مناسب و بصرفه - کارسو

قیمت مناسب و بصرفه

این سیستم دارای پلن های ماهانه و سالانه متنوع به همراه تعداد کاربران مشخص می باشد که با قیمت های مختلفی ارائه شده است.

d11

سیستم بلادرنگ

کلیه فرامین هشداری و عملیاتی در این سیستم real time است و با انجام یک عملیات توسط کاربر ، نتایج آن به صورت بلادرنگ در سایر پلت فرم ها کاربر و گزارشات مدیریتی اعمال می شود.

رابطه کاربری آسان کارسو

رابط کاربری آسان

زیبایی و رنگ آمیزی یک محصول کافی نیست، بلکه سادگی و قابل فهم بودن محصول برای عموم کاربران شرط است.

d4

تعریف نامحدود محل کار

در این محصول، معرفی محل کار نامحدود است و کاربر قادر است به ازای هر مجموعه یا شرکتی که در آن کار می کند، یک محل کار داشته باشد.

مالتی پلتفرم

مالتی پلتفرم

این محصول در سه پلتفرم ارائه می شود و به سبب سادگی در استفاده معایب سیستم های آفلاین را پوشش می دهد.

bb2

اتصال به هر نوع دستگاه

در صورتی که SDK دستگاه حضور و غیاب آنلاین از قبل در کارسو موجود باشد امکان اتصال به دستگاه فراهم است. در غیر این صورت پس از دریافت SDK دستگاه مورد نظر از شرکت مربوطه، امکان ارتباط فراهم خواهد شد.

d7

انواع ثبت حضور

ثبت از طریق دستگاه حضور غیاب ، ثبت ورود و خروج بنا به اعتماد متقابل کارفرما و کارمند(بدون نیاز به دستگاه و بصورت دستی) ، ثبت تردد در موقعیت مکانی شرکت .

چند شرکتی چند کاربره

ثبت تردد سیار

در شرکت هایی که نیروی کار آنها خارج از مجموعه کار می کند، این امکان فراهم می شود کارمند در محدوده مکان تعیین شده از قبل بتواند تردد خود را ثبت نماید.

bb5

تعریف انواع شیفت

امکان تعریف انواع شیفت کاری و تخصیص آن به صورت روزانه یا ماهانه و یا پیش فرض به پرسنل و قابلیت تعریف سقف تعجیل ، سقف اضافه کاری در روز عادی و تعطیل ، زمان های بخشش کسری کار و تاخیر .

d5

تعریف انواع عدم حضور

معرفی هر نوع غیبت با کسر حقوق و یا بدون آن ، همچنین امکان معرفی مرخصی روزانه با حقوق و یا بدون آن و تخصیص آن به کارمندان . قابلیت انتخاب و درخواست مرخصی توسط کارمندان.

d12

تعریف انواع ماموریت

امکان معرفی انواع ماموریت و تخصیص آن به کارمندان و دریافت گزارش از مدت و شرایط ماموریت های انجام شده در محل کار مجموعه.

d3

محاسبه پارامترهای کارکرد

امکان محاسبه مدت کار ، اضافه کار ، اضافه کاری روز تعطیل، کسرکار ، شبکاری ، نوبت کاری ، تاخیرها و تعجیل ها ، غیبت ها و مرخصی ها.

d8

گزارش لحظه ای آنلاین

امکان مشاهده لحظه به لحظه گزارشات برای کارمندان و کارفرمایان و ارائه گزارش از پارامترهای کارکرد همچون مدت مرخصی و غیبت و ماموریت ها ، اضافه کاری ها ، کسرکارها ، تاخیرها و تعجیل ها و اعلام نقص های موجود در تردد ها.

d1

خروجی سایر سیستم ها

می توان با تهیه فایل خروجی مخصوص شرکت ها مختلف تولید کننده نرم افزارهای حقوق و دستمزد ، ترددهای ثبت شده کارمندان در کارسو را به راحتی به این سیستم ها انتقال داد.

d2

هشدار خطای ترددها

اگر کارمندی فراموش کند که ورود یا خروج خود را ثبت کند، پیام هشدار عدم ثبت ورود یا خروج برای آن کارمند از طریق نوتیفیکیشن ارسال خواهد شد.

پشتیبانی 24 ساعت - کارسو

پشتیبانی ۲۴ ساعته

پشتیبانی ۲۴ ساعته از طریق ارسال تیکت و دریافت مشاوره و راهنمایی در جهت برطرف کردن سوالات کاربران.

همچنین شما می توانید با استفاده از سامانه حقوق و دستمزد و سیستم مدیریت منابع انسانی کارسو در کنار هم، مدیریت آنلاین کسب و کار خود را به صورت یکپارچه انجام دهید.